Ik was er helemaal niet meer mee bezig. Na een ong een jaar bezig te zijn geweets met dagen tellen en alle andere poespas. hield ik mer er niet meer mee bezig om zwanger te worden. ik wist alleen ik word de derde week van de maand ongesteld. Eind november niet ongesteld. dacht dat het niks was. Hoewel mijn borsten wel groter en zwaarder werden. en ik ook misselijk werd. 3 december test gehaald en een duidelijke streep in 5 sec volgende dag nog een voor de zekerheid en weer een duidelijk streep. Zwanger van ons tweede kindje. EN 2 weekjes daarvoor zei onze kleine meid dat ze voor sinterklaas een broertje of een zusje wou. ik ben nu waarschijnlijk 7 a 8 weken. 21 dec mijn eerste echo
Hoi, GEFELICITEERD! Morgen is eigenlijk mijn NOD, maar ik kon niet wachten. We waren (pas) bezig met de 3e ronde, maar ik heb vanmorgen getest! JIPPIE, mijn kleine meid krijgt er een broertje of zusje bij! Groetjes Lisa
bedankt voor de felicitaties! ja en het grappige was dat ik er echt totaal niet meer mee bezig was. Ik dacht op gegeven moment. ik ben nog jong (22)en als ik op mijn 30e nog een kind krijg dan ben ik er ook tevreden mee. Had voor 29 jan zelfs een borstvergroting gepland. haha dat heb ik nu even niet meer nodig. Maar ben er heel blij mee. Kan niet wachten tot ik een dikke buik heb!
Ik ben er gisteren achter gekomen dat ik zwanger ben! De eerste paar dagen voor mijn NOD had ik al het gevoel zwanger te zijn, maar ja, dit is mijn eerste zwangerschap, dus hoe moet ik nou weten hoe het voelt. Wel een paar testjes gedaan, maar uitslag was negatief. Vrijdag was mijn NOD dag en werd niet ongesteld. Test gedaan, maar echt een heel, maar dan ook heel dun streepje! Ik en mijn vriend overlegd dat ik de dag erna een andere test zou kopen (clearbleu) en zou wachten tot hij thuis was van werk en dat we dan de test gingen doen. Om 15.00 de test erbij gepakt en binnen 2 minuten stond er zwanger op de display! Nog een keer de test gedaan en ja hoor weer zwanger! Ben echt super blij. Dit was eigenlijk de derde poging en het is al raak! Nu wil ik het eigenlijk wel tegen iedereen zeggen, maar we wachten nog wel. Mijn zus wil ook graag zwanger worden en ze is al wat langer bezig dan wij zijn. Helaas heeft ze te horen gekregen dat een zwangerschap op de natuurlijke manier waarschijnlijk niet in zit, omdat de zaad van haar man van slechte kwaliteit is. Ik kijk nu erg op tegen het moment waarop ik mijn zus moet vertellen dat ik zwanger ben. Ik gun het haar ook zo!
Gefeliciteerd! Ik ben ook pas achtergekomen, toch ben ik hartstikke blij mee ! Ook op NOD getest, want ik had bijna geen menstruatiepijn, dus vond ik best wel vreemd en me borsten waren anders. Ja hoor zwanger ! Ik verheug me al om aan mijn kleine meid te vertellen dat ze broertje of zusje krijgt, maar vind nog ff te vroeg
jullie ook allemaal gefeliciteerd. en een mooie zwangerschap toegewenst. Ik ben zo iemand die zijn mond nooit kan houden. dus had het verteld aan mijn schoonzus en schoonmoeder. en die kunnen blijkbaar geen geheim bewaren (pff kon ik weten) dus nu weet de halve familie het.