Hoi beheer, ik ben hier nieuw en ik heb overal gezocht maar kan het niet vinden. Ik wil graag 1 onderwerp bewerken die ik heb geplaatst, maar de optie wijzigen is ineens verdwenen. Toen wou ik hem eigenlijk maar verwijderen en dat kan ik ook niet vinden. Zouden jullie dit kunnen doen of me helpen hoe ik dat kan doen? want ik kom er echt niet uit. En is het mogelijk om me gebruiksnaam aan te passen? Bedankt en groetjes dewi
Je kan een bericht naar binnen een bepaalde tijd wijzigen, ik geloof 20 minuten. Een onderwerp verwijderen kan alleen het beheer/modjes doen.
1.14 De door jou geplaatste berichten kunnen binnen een uur nadat ze geplaatst zijn gewijzigd worden, daarna kan een moderator in uitzonderlijke gevallen je bericht wijzigen of verwijderen. Berichten worden een maand na de laatste reactie automatisch gesloten. Dit komt uit de forumregels, misschien die eerst even doornemen . Staan helemaal onderaan. En je bent net pas aangemeld en wil nu al je naam aanpassen?
Beste Dewi, We hebben je vanmiddag een privebericht gestuurd. Voor nu doen we dit topic dicht. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl