Ik heb mijn zoontje 7 maanden bv gegeven, waarvan de laatste 2 maanden gecombineerd met kv. Voor de zwangerschap had ik een 75C en had ik een, al zeg ik het zelf , trotswaardige borstpartij. Maar nu...oh my...er is echt niks van over. Mijn ooit zo pronte bombonella's zijn geslonken tot zielige, zachte borstjes . Echt hoor, ze zijn zo slap als een vaatdoek en mijn pre-zwangerschap bh's zijn allemaal te groot. Noem me oppervlakkig, maar ik baal er best van. Het geslonken formaat vind ik nog tot daar aan toe, maar dat ze zo futloos zijn vind ik wel echt..uhm...klote. Ik had altijd begrepen dat het niet door de bv komt, maar door de zwangerschap en de daarmee gepaard gaande hormonen, maar na de zwangerschap van mijn dochter (die ik overigens geen bv heb gegeven) waren mijn borsten gewoon zoals voor de zwangerschap. Dusse.....komt dit nog goed?
Sorry, maar mijn ervaring was dat ze inderdaad klein(er) en futlozer bléven na de bv... Pas met de tweede zwangerschap kreeg ik weer even mijn boezem terug Maarja, wel heeeel mooi om te zien hoe je kindje helemaal dankzij jou zo goed en gezond is gegroeid. Ik ga toch weer voor de bv bij deze tweede.
heb er zelf gelukkig (nog) geen last van maar een vriendin van me heeft dat ook...geen idee of het goed komt, hoop het wel!
ik heb wel eens ergens gelezen dat nu het klierweefsel af gaat nemen in je borsten en dat daar dan langzaam weer vetweefsel voor in de plaats komt. daar kan wel een hele tijd (jaar ofzo, of langer?) overheen gaan. als je dan weer zwanger wordt ontwikkeld het klierweefsel zich weer opnieuw. ik heb 5 maanden bv gegeven en mijn borsten zijn nu ook zacht, erg zacht... maar ik pas wel mijn oude bh's. Dus afwachten hoe het verder gaat.
ik kon na mijn eerste borstvoedingsperiode van 14 maanden door als "man" zo plat (had al nooit veel, maar toen helemaal niet meer) ik vind het lastig met kleding, maar verder vind ik het prima, had het er graag voor over! nu bij de tweede geef ik weer borstvoeding, dus ja nu heb ik weer borsten, nog steeds niet groot maar ik heb ze! ik maak me er niet meer druk om, ik ben tevreden met een gezond lichaam, met of zonder zichtbare borsten.
sorry hier de andere kant... Wat lijkt me dat Heeeeerlijk als ze straks wat kleiner zouden zijn! ik had normaal gesproken een F/G cup 85, doet zeer aan mn rug en doordat ze zo groot zijn hingen ze toch al.... Wat kleiner mag van mij absoluut!
Pfff, bij mij is het dus niks kleiner geworden. Ik had al een grote maat vóór de zwangerschap (G). Dat werd H tegen het einde van de zwangerschap en I met borstvoeding. En ik zit daar nu nog steeds op. Ik draag soms mijn voedingsbh's nog als mijn goede in de was zitten.
Geen idee of het nog goed komt. Zelf heb ik na 2 keer zwanger en 2 keer een jaar BV ook slappere borsten, maar ze zijn een cupmaat groter dan voor de 1e zwangerschap (80E ipv 80D). En ik geef al een jaar geen BV meer. Ik ga er van uit dat het qua stevigheid nooit meer zal worden als vroeger (ben 40, op die leeftijd ga je het op steeds meer fronten verliezen van de zwaartekracht ). En of die maat zo blijft, dat zal de tijd moeten leren.
hier precies hetzelfde. van een e cup naar een g cup. en ik heb niet eens echt bv gegeven maar wel 5 weken gekolfd. ik ben ook bang dat ze niet meer kleiner worden en hoop maar dat ze bij een eventuele 2e zwangerschap niet nog groter worden.
Hmm hier helaas hetzelfde verhaal maar ze zijn voornamelijk slapper, niet per se kleiner.. Maar het komt bij mij vooral door de striae daardoor is de huid slapper... Ik heb trouwens wel het idee dat het nu na bijna een jaar wel weer een beetje steviger begint te worden, al is het niet veel, het is iets! Succes en houd moed!
Hm, jammer genoeg niet de rete-positieve reacties waar ik op had gehoopt . Nou ja, ik zie wel hoe het zich allemaal ontwikkeld...
Bij mij is het nooit meer goed gekomen. Na 2 x borstvoeding was ik van een c terug gegaan naar een a. Nu na de derde zijn ze nog iets treviger maar echt geenc meer hier.
Hier heeft het langvoeden erg geholpen. Rond 9 maanden was het hier hopeloos als ze 'leeg' waren maar doordat dochter heel langzaam wat heeft afgebouwd, werden ze steeds weer wat steviger. Zo rond 1,5 waren ze weer in prima staat maar toen dronk ze dus nog. Ze is met 23 maanden gestopt.
Ik ben van een F naar een H gegaan en op het laatst denk ik dat ik zelf we een I paste. Nu is het een H maar dan in vorm theezakje. Denk niet dat dit ooit goed gaat komen? :x
Bij mijn zijn ze na verloop van tijd toch weer wat voller geworden. Maar vlak na het stoppen was het huilen met de pet op. Heb alnog wel een maat groter dan voor mn dochter. Eerst B toen D nu weer C