In de meivakantie gaan we naar frankrijk...nu nog een camping uitzoeken... Nu ken ik frankrijk eigenlijk helemaal niet behalve de vendee (wt ik overigens niet heel mooi vond), en vraag ik mij af wat jullie het leukste vinden...de ardeche dus of de dordogne...? En waarom?
Misschien je topic verplaatsen naar het vakantie topic. Beide omgevingen mooi, alleen qua weer in de meivakantie zou ik niet op te veel hopen. Mijn persoonlijke voorkeur gaat echter uit naar de Ardèche. Puur vanwege de omgeving.
Beide even mooi vind ik. Zelf heb ik net iets meer met de Dordogne, maar mijn schoonouders wonen in de Ardeche (rechts onder Lyon) en daar komen wij ook geregeld. Voorgaande jaren naar de Dordogne geweest, dit jaar wordt het de Ardeche. Wij gaan alleen in juli/augustus.
Wij zijn alleen nog maar naar de Dordogne geweest en dat was super. Over Ardeche kan ik helaas (nog) niets zinnigs zeggen.
Ik ben zowel in de Ardeche geweest als in de Dordogne. Allebei leuk, maar de Ardeche is echt favoriet! Ruiger, meer te doen. In de Dordogne waren wij na 1 week de omgeving zat, terwijl wij wel in het drukke, toeristische gedeelte zaten Beynac....Ardeche daarentegen verveelt ons niet!
Dank jullie wel...ik had het idee dat de ardeche ook wat heuvelachtiger is dan de Dordogne of heb ik het mis... Ik had een soort hoop dat t in mei al lekker warm kon zijn, maar dat is niet zo dus? Zag vandaag ook dat ik begin mei vrij heb...misschien beetje te vroeg voor echt warm weer, maar ik ben al blij als het niet regent... Bedankt voor jullie voorkeuren...ben er nog niet echt uit.maar ml moet ook nog FF kijken.