Vind het niks....Misschien omdat ik de link leg met een joch die ik ken met die naam. Vervelend joch wat er slonzig uitziet.
Niet echt een naam die ik zou kiezen... omdat ik meteen moet denken aan Dora the Explorer.... mijn dochter van 6 zou het wel een leuke naam vinden hahaha.... Maar als je van wat spaans / latijns amerikaanse namen houdt, moet je het zeker niet laten om deze naam te kiezen
sorry, maar vind het echt helemaal niets. Heb die naam eerder voor een kindje gehoord, maar dan gaat meteen het liedje van go diego go!! door mijn hoofd.
Ja Go Diego Go is ook het eerste wat in mij opkomt Daarvoor heb ik het misschien te vaak voorbij zien komen. Verder heb ik die naam ook nergens gehoord vind het ook geen mooie naam.
Ik vind 'm niet zo mooi, wat lomp en plat of zo. Denk ook aan Dora. Tiago vind ik mooier, lijkt er wel op..
Bijna 7 jaar geleden stond deze naam ook op mijn lijstje Als jij hem leuk vind zeg ik doen !!! Mijn man vond hem toen niet leuk en zijn we voor een andere naam gegaan die we beiden leuk vonden / vinden
Het is echt heel persoonlijk.. Denk dat, zoals je ook al leest, veel mensen de link leggen met Dora, of inderdaad zelf iemand kennen zie zo heet (positief of negatief). Persoonlijk vind ik de naam niet raar of lelijk en als jullie het een leuke naam vinden, vooral doen Julian is ook een leuke naam, wel heel anders.. Moeilijk he, jongensnamen! pff
Ik persoonlijk vind de naam niet zo leuk. Maar als dat voor jullie de naam is moet je dat gewoon doen natuurlijk. Julian vind ik wel erg leuk. Stond op mijn lijstje voor jongens. Lastig namen verzinnen succes !