vaste ontlasting

Discussion in 'Baby en dreumes' started by pluk, Sep 2, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,246
    4,479
    113
    Sinds 2 dagen heeft onze zoon last van hele vaste ontlasting, het is wel geel maar heeft de vorm van konijnenkeutels (ze rollen dan ook letterlijk uit zijn luier).
    Hij is ook heel erg aan het drukken als hij moet poepen en het gaat gepaart met gehuil (tot krijzen toe).
    We geven hem nu tussendoor extra water te drinken en hebben zijn flesje (150 cc) aangemaakt met 1 schep voeding minder zodat hij meer vocht binnen krijgt. Maar tot nu toe zonder resultaat.

    Eigenlijk weten wij niet meer zo goed wat we hiermee aan moeten. Zo door blijven gaan, maandag contact opnemen met de huisarts, nu al contact opnemen met de weekendarts, een beetje olie door zijn voeding doen?
    Met andere woorden wat kunnen wij doen om onze zoon van dit probleem af te helpen.
    Hij krijgt trouwens al friso comfort omdat hij met similac 3 dagen geen ontlasting heeft gehad.

    Groetjes
     
  2. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Hoi Pluk,

    Vervelend. Wat jullie nu al doen is op zich prima, ectra vocht aanbieden. Blijf dat ook gewoon doen. gewoon iets van 30 cc extra water in de fles.

    Je zou eventueel een klein theelepeltje olie door de fles kunnen doen maar heb daar zelf geen ervaring mee.

    Misschien dat je Kylian een keer kunt temperaturen. Vaak komt daardoor de ontlasting weer op gang. ( maar ga hier geen gewoonte van maken)

    Blijf je je onprettig voelen dan gewoon bellen met een arts. Ik zie dat Kylian twee weekjes is dus je mag met deze vragen ook nog steeds bij je eigen verloskundige terrecht.

    Ilja
     
  3. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,246
    4,479
    113
    Nou we hebben zaterdag nog de weekend arts gebeld en die zei dat we een theelepeltje olie door zijn fles moesten doen.
    En inderdaad dit hielp en zondag en maandag had hij normale ontlasting.

    Helaas hadden we dinsdag weer hetzelfde verhaal, gewoon heel zielig dus heb ik vanmorgen onze eigen huisarts maar gelbeld en zijn we langs gegaan.
    Gelukkig klonken zijn darmen wel goed en kregen we het advies om door elke fles een theelepeltje lijnzaadolie te doen. Hij zei dat wat we hem vandaag geven hij morgen profijt van zou hebben dus met andere woorden vanaf nu altijd een theelepeltje lijnzaadolie door zijn voeding.

    Groetjes
     
  4. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Prettig dat het werkt.

    Ilja
     

Share This Page