pfff, ik zit er al even mee in mijn maag. bij mijn zoontje in de klas zitten 2 jongetjes die elke dag een hoop (minimaal 4) kinderen tegen de grond aanwerken, slaan en schoppen en duwen en trekken. ook mijn zoontje is al een keer aan de beurt geweest. een hoop ouders hebben al geklaagd erover. er wordt dan wel met de jongens gesproken maar echt helpen doet het niet. ik ben er elke dag wel weer getuige van. bah ik ben in staat om hem naar een andere school te doen, maar verder heeft ie een leuke klas en een geweldige juf. dus het is niet mijn eerste keus. deze week hebben we zo'n 10 minuten gesprek en daar wil ik het nog een keer aankaarten. maar wat zou den jullie doen?
zeker in het 10 minuten gesprek je zorgen aangeven en dat bij jullie de grens eigenlijk wel bereikt is en ook bij andere ouders. Dat je heel tevreden bent over de school en de juf, maar dat je wel graag wil dat je kindje ook happy naar school blijft gaan. En vragen wat de juf voor actieplan heeft om met dit soort gedrag om te gaan. Hoe daaraan gewerkt wordt met de betreffende jongetjes. Ik denk als de juf die vragen goed kan beantwoorden dat jullie al een stukje gerustgesteld zijn.
Ik zou het eerst nog even met de juf bespreken tijdens dat gesprek of eerder, als ze het met meerdere kinderen doen is het hoog tijd dat de school actie gaat ondernemen. Als de school te weinig actie onderneemt zou ik contact opnemen met de ouders om het bij hun aan te kaarten. waarom zou je jou kind de dupe laten worden van die snotapen terwijl hij het verder heel erg leuk heeft. Begrijp wel dat het een lastige situatie is, maar tegenwoordig hebben de scholen een heel streng anti-pestbeleid dus mag aannemen dat zij het wel gelijk gaan oppakken.
Ooo wat een etters! Moelijk hoor maar omdat ik zelf in soortgelijke situatie zit (kdv dan) zeg ik... Een andere school. De mijne gaan iig naar een andere creche maar dat is ook omdat ik niet tevreden ben over deze en dus omdat die etterbak op het kdv echt elk kindje daar wel wen tik verkoopt. Helaas mijn Kinderen ook. Gisteren vertelde mijn zoontje (3) dat hij zijn zusje(1,5) ging beschermen tegen dat kindje want hij was weer tikken aan het uitdelen. Grrrrrrrrrrr
@lennylen: bizar eigenlijk... Bij ons op kdv gebeurde dat dus echt niet. 1 jongetje dat die neiging wel had hoor... Maar dat werd heel snel de kop in gedrukt eigenlijk. Er lette continu wel iemand op of ie zich ging misdragen en kreeg dus ook best veel straf. Denk dat iedereen blij was toen ie weg ging Ondanks dat ie weinig kans kreeg om wat uit te halen geeft het toch een minder gezellig sfeertje.
ik zou geen tien minuten gesprek afwachten, wat dan is het de bedoeling om het over jou kind te hebben en niet over vervelende jongens! en als jij dit elke dag ziet gebeuren, dan moet dit stoppen!! waar zie jij dat dan?? bij het wegbrengen of halen?? want dan moeten er ook ouders in de buurt zijn?! en ik zou het vandaag ook nog bij de juf aankaarten. grote kans dat zij ook wel op de hoogte is en hopelijk ook een plan van aanpak heeft???? zo niet, dan moet dit gauw komen!
In zo'n geval zou ik het 10-minuten gesprek eigenlijk niet afwachten. Op zijn minst even melden bij de juf dat je dit gedrag wel zat bent, en hoopt dat ze bij de 10- minuten gesprekken een oplossing kunnen aandragen..
op de basisschool lijkt mij dat niet echt een optie, op elke school, in elke klas heb je wel zulke kindjes helaas en je kunt je kindje toch niet blijven verkassen van school??
Misschien met de andere ouders, waarvan hun kind ook de dupe is, een gesprek aangaan met de juf. Dan zullen ze toch wel stappen moeten gaan ondernemen, het kan gewoon niet dat 2 kinderen zo de boel terroriseren en zo met mede klasgenoten omgaan.
niet 10 min gesprek afwachten. maar vanmiddag na school gelijk heen desnoods wat ouders op plein vragen en met zijn alle gaan, 10 min gesprek gaat over jouw kindje! hoe geweldig leuk en lief hij wel niet is (vind iedere mama toch hihi dus daar gaan we van uit) dat moet je niet besteden aan die jongens. dat zijn ze niet waard. snapje gewoon vanmiddag gaan
Ik vind dat de school die 2 kinderen uit elkaar moeten halen, dus 1 of beide kindjes naar een andere klas.