nou gelukkig!!! hopelijk gaat de teller nu omhoog @swirl.. stuur jij mij een berichie op hyves??? ahaha
haha dank je .... ps : Nog even niks over de zwangerschap plaatsen aub . Heb het nog steeds niet officieel aan iedereen bekend gemaakt. Denk dat ik dat volgende week doe .
is de waarheid.,gij bent ook een Schoon Vrouwke en dat weet je vooral als je zat ben en belt haha geweldig!!!
joehoeeee, Gisteren bij de verloskundige geweest. Zie fotoalbum voor de 3e echo. Jeetje wat appart zeg . armpjes en beentjes zitten er nu al aan. Zo mooi ! Verder werden er veel vragen gesteld over ziektes in de familie etc etc. En of we een prenatale screening willen. Dat moet ik deze week beslissen. Hebben jullie dat laten doen ? Had eerst een hele sterke nee en manlief ja....maar heb zojuist het foldertje doorgenomen en nu zit ik toch te twijfelen.
Een combinatietest.....bloed afnemen en met een echo nekplooimeting. Om te kijken of er een kans is op sydroom van down. Maar het is maar een kans berekening....dat zit me zo dwars. Je weet daarna nog niks zeker. Stel dat je er kans op hebt dan kan je daarna een vruchtwaterpunktie doen. Geloof dat ze dat aan iedereen vragen tegenwoordig. Maar wij zijn geen risico groep .....geloof dat vanaf 36 jaar je er meer kans op hebt.
spannend, en moeilijk zown keuze zeg!! wij hebben meteen gezegt nee willen we nie.. omdat dit ons laatste kindje is.. en hoe het zou zijn.. het zou wlkom zij. maaar ik begrijp ook andere zwangeren, helemaal bij de eerste