Gisteren, uit het niets, zei mijn vriend ineens dat we 51840 euro kwijt zijn verspreid over 12 jaar. Ik snapte er niks van, "waar heeft hij het ineens over?". Wat bleek. Hij had ergens op het internet gevonden dat dat de (gemiddelde) kosten van een kind zijn in de eerste 12 jaar. typisch iets voor hem om daar over te beginnen hahaha. Ik was overigens blij verrast met deze uitspraak want hij is er dus wel meebezig!
ach mannen he... dat idee had ik ook...totdat ie t weekend bij vrienden ineens iets heel grappigs uithaalde. Hij had een eitje in zijn hand en maakte daarbij een sprongetje en zei...rara wat ben ik... DE EISPRONG!
Een kind kost je een huis,heb ik wel eens ergens gelezen. Maar hoe duur het ook allemaal is voor de kinderen,je doet het uit liefde
Moet je voor de lol eens optellen wat je aan jezelf kwijt bent aan boodschappen over 12 jaar genomen...
ja inderdaad... moet je eens optellen wat je partner je per jaar kost...! en dan heb ik het niet eens alleen over geld.. hahahaha maar we doen het allemaal uit naam van de liefde en dat is prijsloos..