Te weinig vruchtwater

Discussion in 'Zwangerschap' started by jannn, Apr 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jannn

    jannn VIP lid

    Jul 13, 2008
    5,942
    89
    48
    Ha meiden,

    Ik heb even een vraag.

    Gisteren bij de vk geweest. Die merkte op dat ze alleen maar kind voelde en weinig vruchtwater. Nu moet ik heel goed in de gaten gaan houden of dat het kindje nog vaak genoeg schopt.

    Over 2 weken moet ik terug komen, als ze dan nog steeds zo weinig vruchtwater voelt dan moet ik een echo maken en waarschijnlijk 2 weken eerder bevallen dmv inleiden.

    --> Wie heeft dit ook wel eens meegemaakt? Zo ja, moest je toen ook genoodzaakt eerder bevallen?
    --> Is het gevaarlijk dat er te weinig vruchtwater aanwezig is?

    Bedankt!

    Hartelijke groetjes Jannn
     
  2. Margot1988

    Margot1988 Actief lid

    Sep 2, 2008
    402
    0
    16
    ik heb er geen ervaring mee sorry, maar hoeveel weken ben je zwanger?
     
  3. Brechtje

    Brechtje Actief lid

    Sep 22, 2008
    493
    0
    0
    Ik heb ook te weinig vruchtwater, heb er ook al een paar keer een extra echo voor gehad. maar omdat de beeb goed blijft groeien(al is het geen groot kindje) en omdat ik haar voel bewegen mag ik gewoon doorlopen bij de verloskundige. Volgende week heb ik weer een extra controle en misschien moet ik dan nog een extra echo, geen idee hoe dit zal aflopen dus.
    Bij mij werd het met 20 weken geconstateerd en ik ben nu toch alweer 34 weken dus je kan er wel een tijdje mee rondlopen dus zonder dat het direct gevaarlijk is.
    Hoe ver ben je?
     
  4. jannn

    jannn VIP lid

    Jul 13, 2008
    5,942
    89
    48
    Ik ben 34 weken nu.

    Gr Jannn
     

Share This Page