Bij de oudste ongeveer na 12 weken na de bevalling weer. Ik was toen geknipt. Bij de middelste 3 weken na de bevalling. Had toen een klein scheurtje dat ook gehecht was, maar daar heb ik nooit iets van gevoeld/gemerkt. Bij de 3e na 5 weken en dit eigenlijk door mijn man want als het aan mij had gelegen waren we al veel vroeger intiem.
Door psychische problemen heeft het heel lang geduurd voor ik er klaar voor was. Ik deed het soms meer voor mijn man, maar dan was het vooral handwerk. Na een jaar kan ik zeggen sat mijn libido op peil is. Al is ons libido sowieso nooit hoog geweest.
Pff een jaar vind ik ook echt wel heel lang. Dat zou ik zelf niet eens vol kunnen houden een jaar geen seks. Moet er niet aan denken haha, maar ja dat zal wel per persoon verschillen. Hier na 5 weken weer! Moet zeggen dat ik het zelf vooral heel graag wilde, mijn vriend was nog wat terughoudender.
Pfoe maanden lang geen seks, ik kan het me niet voorstellen. Lijkt me voor beide partijen niet makkelijk. Ik heb een keizersnede gehad en na 5 weken durfde ik weer. Al vond ik het alsnog doodeng ivm mijn wond/litteken.
Wij na mijn eerste bevalling na 5 weken een poging gedaan, maar dat voelde niet echt prettig en dus gestopt. Toen ongeveer anderhalve week later weer een poging en vanaf toen voelde het weer 'normaal'. Na deze bevalling, nu 3 weken geleden, ben ik zelf ook benieuwd! Heb nog niet echt behoefte en daarbij weet ik ook dat het er daaronder nog niet als vanouds uitziet...
Uhm..heel eerlijk.. 3 maanden na der bevalling voelde het weer prettiger. Het is meer een probleem dat ik haast nooit meer zin heb hopelijk komt dat met de tijd weer terug.
Ik bloedde maar 2 weken en zat vooral te wachten op de 2 hechtingen die maar niet wilde oplossen dat duurde tot een week of 7 geloof ik. Was mij 5 weken te lang hihi.
Zodra de nacontrole achter de rug was, dus na +- 5 weken beide keren. Duurde echt lang vond ik. Tweede keer helemaal omdat het toen een groot deel van de zwangerschap niet mocht. Denk dat het per vrouw heel verschillend is. Vooral pas doen als je je er goed bij voelt.
Ik denk ook dat een jaar niet heel standaard is, de meeste vrouwen zijn er wel eerder aan toe. Ik bij de 1e naar 3 weken, 2e kindje naar 2 weken. Ik heb 2x maar kort gevloeid (10 dagen) en weinig schade dus dat was prima. Ons libido is altijd vrij hoog geweest dus dat zal er ook mee te maken hebben.
In ieder geval gewacht tot het vloeien over was (heeft bij beide zes weken geduurd). Maar om eerlijk te zijn stond mijn hoofd er het eerste jaar echt niet naar. Beide meiden waren 's nachts nog heel vaak wakker en ik voelde me echt mezelf nog niet. Allebei de keren het eerste jaar daardoor erg weinig intiem geweest... Maar ik denk dat dit heel persoonlijk is. De een zal er na een paar weken weer klaar voor zijn, de ander voorlopig even niet of weinig..
Heeeeeeul eerlijk.. Vanaf moment van de positieve test wilde mijn vriend niet meer.. iets met tegen hoofd stoten ofzo ik vooral de laatste 3 maanden wel. Maar hij bleef bij zijn standpunt hihi. Maar na de bevalling is mijn libido diep de grond in gezakt.. we zijn nu 8.5 maand verder maar nog steeds geen enkele behoefte (en veel vermoeidheid nog steeds) dus ik vind een jaar best realistisch inmiddels haha.
Bij de eerste duurde het een maand of 4/5. Had een subtotaalruptuur, veel hechtingen gehad en erna een superlaag libido. Nu bij de 2e na 2,5 week. Nergens last van gehad na de bevalling. Man was erg blij, die vond het de vorige keer lang duren
Bij de eerste na een maand of 8. Maar dat was voornamelijk psychisch. Ik heb vaginisme gehad waarvoor we therapie gehad hebben. En de eerste keer dat penetratie lukte, was ik gelijk zwanger. Daarna een terugval gehad. En de bevalling was redelijk traumatisch vwb de vaginisme. Bij de 2e en 3e duurde het een week of 7 a 8.
Bij de eerste met 2,5 week weer. Ik bloedde niet meer, had wel nog hechtingen maar daar heb ik nooit last van gehad. Heb zelfs, in overleg met de vk, geweigerd om ze er uit te laten halen omdat ik niets voelde er van. Ach ja.. je moet doen waar je je goed bij voelt.
Wij na 3 weken. De behoefte was er wel eerder, maar bloedde nog flink. Was lichtelijk ingescheurd, had 2 kleine hechtingen, helemaal geen last van gehad