Hoi dames, Twee weken geleden een echo gehad en mijn mannetje bleek een p2.3!!heel klein dus en afbuigend aangezien hij met 20 weken nog een p50 was! Twee weken totaal in de stress gezeten en vandaag weer een groeiecho gehad..wat denk je?Nu is de man een p80!!Weegt 2700 gram met 35 weken..Nu gaan ze me suikerwaarde nakijken omdat hij teveel groeit??Ik ben alleen maar blij hoor dat hij zo goed groeit, maar zijn er meerdere dames die zoiets hebben meegemaakt en wat woog de baby bij de geboorte?Graag hoor ik ervaringen van andere mama's of mama's in spe!
Dit niet meegemaakt maar ik hoor wel vaan bij een echo dat het een richtlijn is (de meting) 1 of 1,5 mm kan soms een heel verschil maken en ik heb bij mijzelf gezien dat iedere echoscopist anders meet. Het verschil bij jou is wel heel groot. Ik kan me voorstellen dat ze daar verder naar gaan kijken.
1 mm te ver met het meet ding en kind loopt zo een week voor of achter. hier zou kleine ook te klein zijn. madam woog bij de geboorte 3610 gram. 2700 gram met 35 weken is toch niet veel??
2700gram is niet te veel hoor! Mijn zoontje woog dit al met 32 weken en met 35 weken woog hij 3250gram !!
je moet je niet teveel aan die meetingen vast houden die klopppen heel vaak niet bij mijn zoon zaten ze er dik naast
Nou ik ben bevallen van een meisje van 2900 gram dus met mijn 1.55 en 48 kg ( niet zwanger natuurlijk ) en de meting gaf p80 aan dus 80 procent is kleiner bij 35 weken... Maar ben vooral nieuwsgierig naar soortgelijke verhalen!