Hallo, Ik heb even een vraag. Ik heb een week geleden een test gedaan die bleek positief te zijn, de zwangerschap was niet geplant wantik slikte gewoon dagelijks me pil ben die niet vergeten of ben niet ziek geweest. ik was de afgelopen week een paar dagen overtijd daarom heb ik die test gedaan, die was dus positief. ben erna na het ziekenhuis gegaan voor bloed en urine test hier uit blijkt ook dat ik zwanger ben, maarnu komt het ik ben 2 dagen geleden ongesteld geworden ... hoe kan dit en de genycoloog zei dat ze niks kon zien f ik zwanger ben of niet dit kon ook pas een paar dagen zijn.. HOE KAN DIT? ik heb overmorgen weer een test bij de doktor.. Ben ik nu zwanger ofniet ben best nerveus want heb me er nu best op verheugd om een baby te krijgen.. Heeft iemand dit al mee gemaakt? Groetjes, Bedankt!
Bij mij was het wel gepland maar ben ook gewoon nog 1 keer 2 weken flink ongesteld geweest terwijl ik toch echt al 1,5 mnd zwanger was. Maar het kan ook zijn dat je een vroege MK hebt gehad natuurlijk dit is namelijk meestal wel het geval als je bloed.Maar dat de gyn nog niks ziet is wel logisch het is nog veel te klein om het te zien.
Hoi, Ik weet niet of je ook flinke buikkrampen hebt, maar dan zou bloedverlies op een miskraam kunnen wijzen. Ook kan het gewoon je ontrekkingsbloeding zijn van de pil, ook al ben je zwanger, dan nog zorgen de hormonen ervoor dat je een bloeding krijgt. Ben je gestopt met de pil toen je een postieve test had? En heb je geen krampen? Dan denk ik dat je gewoon nog zwanger bent. Succes!