Hoihoi, mijn NOD is pas over 6 dagen en nu vanochtend ben ik gekleurde afscheiding aan het verliezen.Wat kan dit zijn?Ik heb dit nog nooit gehad!Gelijk een testje gedaan maar die was natuurlijk negatief want het is veels te vroeg.Ik weet dat ik het moet afweachten maar als iemand een idee heeft hoor ik het graag!Dankjwel alvast! Liefs Yvette
Hey, ik had gisteren precies hetzelfde... toen heb ik de vk gebeld..die was er niet....dus kreeg ik een assistente...en die zei dat het best mogelijk was dat het innesteling is maar ik moet nog ff geduld hebben...want 4jan mag ik testen (als de menstruatie wegblijft) Dus misschien ook voor jou? Nog ff geduld...want kan jij nou ook 4jan testen? khoop dat het voor ons volgende week raak is greetzzz Melly
Hoihoi, heb nu ook krampen.Vrij pijnlijk...Ik kan woensdag 2 januari testen.Ik vind het maar raar.Hoop dat het idd een innesteling is!
Bij mij heeft het toch doorgezet..Zaterdag al begonnen.Heel raar,snap niks van mijn lijf En Melly, jij bent zwanger!Gefeliciteerd!Ik wil ook..