Haha wat grappig. Erg lastig lijkt me maar wel leuk. Zou voor mij goed zijn om 's ochtends op tijd m'n bed uit te komen
Gisteravond voelde ik eindelijk duidelijke schopjes. Het waren er maar iets van 3 maar nu wel duidelijk. M'n man wilde het ook graag meemaken dus legde hij z'n oor op mijn buik. Opeens voelde ik een keiharde schop. Haha hij schok er ontzettend van maar was zo ontzettend blij dat hij het ook gevoeld had
Bij mij ook al heel vroeg, op 11w! Ik voelde een mini schopje en soort van kriebel. Ik kon niet geloven dat ik het al zo vroeg voelde maar mijn mama zei me dat zei het ook steeds al zo vroeg voelde, en mijn oma ook! Dus vanaf toen gaan opletten en er zaten wel vaker meerdere dagen tussen dat ik niets voelde. Ik denk dat ik het pas echt voelde als de kleine heeel hard te keer ging haha Ondertussen voel ik hem of haar al elke dag verschillende keren. Ik ben vrij zeker dat mijn man het ook moet kunnen voelen, maar telkens hij zijn hand op mijn buik legt, stopt de kleine en houd zich muisstil haha! Wat ik ook vaak voel is gewoon 'beweging' en niet echt schopjes. En dat vind ik zo moeilijk uit te leggen hoe dat voelt..
In het begin van de zwangerschap klagen we dat we niks / te weinig voelen en aan het eind van de zwangerschap klagen we omdat we teveel geschopt worden Maar ik begrijp het wel, moet toch wel behoorlijk pijn doen als de baby kracht in de benen begint te krijgen. Doet het veel pijn?
Het is echt super om dat met je partner te kunnen delen. Ik voelde het pas met 19 + 5 dus bij jou komt het misschien ook snel. Wat heerlijk om je baby al met 11 weken te voelen! Ik merk bij mij dat ik elke keer me even heel blij en gelukkig voel als ik iets voel. Wat is het toch super om mama te worden!
En dat vind ik zo moeilijk uit te leggen hoe dat voelt.. .. ik vind het alsof er water/vloeistof klotst... dat klopt natuurlijk ook
Sinds een paar weken denk ik dat ik mijn kleintje kan voelen. Tzijn nog niet echt trappen, ik kan het ook niet echt uitleggen hoe het voelt, maar mensen in mijn omgeving zeggen dat dit de baby is die beweegt. Ik voel het ook niet elke dag, maar vandaag is die al heel actief geweest.
Bij mijn dochter met 16 weken weken En nu al vanaf 14 weken al zegt mijn vk dat dat niet kon. en mijn man kan het nu ook voelen aan de buitenkant
Mijn man kan het soms al voelen. De placenta ligt achter en voel deze kleine al vanaf de dertiende week. Nu heb ik het een paar dagen wat minder gevoeld en ben dan gelijk bang dat er iets mis is. Terwijl ik vergeet dat het heel normaal is dat je het niet elke dag voelt met deze termijn. Vandaag is mijn buik weer een en al beweging gelukkig.
Ik ook sinds een paar weken! Deze en vorige week ook echt dat mn vriend en moeder het ook hebben kunnen voelen mijn placenta ligt ook voor en voelde het in het begin vooral rechtsonder mn navel, maar nu ook meer in het midden. Dacht dat ik het raar zou vinden maar het is juist een heel natuurlijk gevoel waardoor je juist soms ook twijfelt. Van de week zag ik ook echt mn buik bewegen, dat was echt te gek! Ik vind het soms voelen als je hartslag maar dan onregelmatig...ofzo
Bij de eerste voelde ik pas wat met de 20 weken echo (madame duwde het apparaat weg met haar kontje) Nu bij de tweede voelde ik de eerste plopjes en kriebeltjes met 12 weken. het zijn nu af en toe echte schopjes.