Hier gaat alles goed. Ben een beetje zenuwachtig. Komt aankomende donderdag krijg ik de 20 weken echo. Ik ben dan nog geen 20 weken maar de echo is voor dan ingeplant. Dit gebeurt normaal bij je verloskundige maar omdat ik een traject achter de rug heb moeten wij voor deze echo in het ziekenhuis komen. Vind het erg spannend omdat ze dan echt het hele kindje na gaan kijken. Hoop zo dat alles goed is. Verder voel ik mijn kindje soms in mijn buik bewegen echt zo bijzonder! Mijn buik groeit en is goed te zien al dat ik zwanger ben. Voel mij dan ook echt trots! @Daantje17 Hey wat leuk jij ook een jongen! Gefeliciteerd! ♡ @Brondy Wil jij het geslacht weten van je kindje? Of wil je dat niet weten tot je bevalling.
Spannend!!! Kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent. Nou ik twijfel heel erg. We gaan sowieso geen extra echo doen. Dus zou voor/tijdens de 20-weken echo moeten beslissen. Maar miss laat ik de echoscopist dan wel kijken, sluit ik mijn ogen en mag hij de foto in een dichte envelop aan mijn man geven. Haha ik weet t echt niet. Een x een verrassing lijkt me ook echt tof. Hier ook al een buikje, vooral in de avond kun je er echt niet meer omheen. Als ik losse shirts draag valt t nog niet extreem op. Maar degene die het durven te vragen denken in eerste instantie dat ik teveel pizza’s gegeten heb
Offtopic: Ik moest toevallig van de week nog aan jou denken! En nu zag ik dat je had gereageerd dus ging snel kijken naar je banner en JAHOOOR Zwanger ! SUPER gefeliciteerd! En al 14 weken! Top!
Kijk wat een mooi buikje al! Leuk zo’n buikband is dat hè wat je om hebt. Leuk met die voetjes en handjes erop.
Een verrassing deze ronde voor jou is misschien ook erg leuk idd. Ik zelf vond het juist leuk om het geslacht te zien op de echo. Maar ja voor ons is het ook ons eerste kindje. En ik was veelste nieuwschierig. Haha ja heb ik ook ligt er echt aan wat voorn kleding je aan hebt. Bij ene kleding stuk zie je echt een buik en bij de ander zie je het ook maar minder. Haha zo dus jij bent een pizza smuller haha.
@Nancydierengek Nou eigenlijk ben ik meer van de pasta hahah Maar we waren natuurlijk op vakantie in Italie, dus dan denken mensen eerder aan pizza dan aan pasta Bij onze eerste wisten wij het geslacht maar hielden het geheim. Bij de 2e wist iedereen het en ik had bij beiden sterk het gevoel dat het jongens zouden zijn. Nu twijfel ik toch wel heel erg, ben stiekem ook wel nieuwsgierig hoor. Maar ik probeer t vol te houden
Ja vind het zo leuk om het echt te laten zien! Zo trots! ❤️ Ik heb er nog eentje in het zwart en daar staat kiekeboe op
Ik heb ook veel van die banden Maar erg weinig gebruikt was ook vooral tijdens warm weer goed zwanger. Miss deze x eindelijk eens gebruiken
@Brondy Haha pasta Zou wel grappig zijn als je het bij de derde nu dan anders doet. Dan heb je bij alle drie het geslacht bekendmaking op een andere manier gedaan. @Daantje17 Haha ja zo leuk! Ik heb dat nu ook zo trots op mijn buik dat iedereen het mag zien. @Eef92 Hoi! Zo jij schiet al op spannend hoor!
Kreeg ook geen meldingen, hier gebeurt nog niet zoveel, in rust cyclus nogsteeds, kan me niet snel genoeg gaan eigelijk want dan kan ik door
Nou vannacht het nachtleven weer ingegaan met mijn werk. Nacht 1van de 6. Ben benieuwd hoe lang ik het vol ga houden. Als ik vandaag thuis kom kan ik pas laat slapen. We moeten om 11:00 uur in het ziekenhuis zijn voor de 20 weken echo. Al ben ik nog geen 20 weken dan. Phoe spannend vind ik het. Maar wel fijn om onze kleine man weer te mogen zien. @Kimmetjuh90 Balen dat wachten. Hopelijk doet die rust je lichaam veel goeds en is het de eerst volgende keer raak.
Dank je hoop ik ook, überhaupt dat t een keer raak is... ben in de tijd dat we proberen nog geen 1 x zwanger geweest....