Zenuwachtig! Dalijk echo in het ziekenhuis

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Angeliique, 16 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Heey meiden,

    Wilde even mijn verhaal kwijt.. Want ben zo bang voor slecht nieuws. Ik ben vandaag 7 weken en 3 dagen zwanger. Vorige week heb ik een echo gehad en toen was ik een week terug gezet naar 6 weken, maar wel een kloppend hartje gehoord! Het vruchtje was klein, namelijk 26mm en dat verontruste mij al :( nu heb ik eergisteren tijdens een ontlasting ineens bloed verloren wat vermengd was met slijm. Dus niet puur bloed maar wel rood. Toen gelijk de vk gebeld en die moest kleven op de hoogte houden. Een paar uur later verloor ik meer bloed in de wc, maar nog steeds niet mega veel. Sindsdien geen bloed meer, alleen bruinverlies de hele dag door. Nu heb ik vandaag een echo in het ziekenhuis omdat hij bij mijn vk op vakantie is, maar ben wel super bang dat er wat mis is.:(
    Ik weet nou niet of ik krampen heb in m'n baarmoeder of mijn darmen, volgens mij zijn het mijn darmen, want heb ook diarree (ben nogal een stresskip en dat slaat gelijk op mij darmen)

    Zo bang, maar toch zegt mijn gevoel dat het goed zit.. Maar juist omdat het vruchtje zo klein was ben ik bang dat het niet groeit :( al hebben we wel een kloppend hartje gehoord...

    Ben benieuwd of iemand hier ook ervaring mee heeft.
     
  2. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Geen ervaring maar wil je even succes wensen! Ik hoop dat het gewoon goed eruit ziet op de echo!
     
  3. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Dank je wel! Ik hoop het ook zo erg. Ik laat het weten als ik terug ben xxx
     
  4. joyce2086

    joyce2086 Fanatiek lid

    6 jun 2014
    1.097
    424
    83
    Rotterdam
    Bij mijn eerste echo werd ik ook 5/6 dagen teruggezet tov mijn eigen berekening. Echo daarna terug gedraaid en nu zelfs vooruit gezet. Het is erg lastig meten die eerste weken. Hopelijk is je gevoel goed, sterkte iig!
     
  5. Jess93

    Jess93 Fanatiek lid

    9 sep 2014
    2.966
    2.294
    113
    Vrouw
    Houten
    Ik ben ook 1.5 week teruggezet met mijn 1e echo (van 8+5 naar 7), maar ik wist niet precies wanneer mijn eisprong was geweest omdat het door de pil heen is gebeurd. Ook geen bloedverlies gehad, dus niet helemaal t zelfde als bij jou, maar bij mij is t ukkie (gelukkig) gewoon goed gegroeid hoor. Ik had bij mijn 1e echo ook een kloppend hartje. En volgens mij valt het best mee met de grootte die gemeten is (als het idd 6wk is), bij mij was t met 7wk 94mm en een week kan al veel uitmaken hoor qua groei! Heel veel succes vanmiddag! Laat je weten hoe t is gegaan?
     
  6. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Dank jullie wel. Het is toch fijn om te horen dat het qua grootte van het vruchtje wel mee valt!

    Die onzekerheid is zo vreselijk, het bruinverlies houdt maar niet op. Niet dat het veel is, maar wel bij ieder toiletbezoek en een beetje in mijn onderbroek. Aan de andere kant natuurlijk wel heel blij dat het bloeden niet is doorgezet, want dan was ik wel heel ver van huis. De tijd gaat zo langzaam! Ik zit echt af te tellen. Mijn vriend hoeft nu nog maar een uurtje te werken en dan komt hij naar huis.
    Sorry dat ik zo in detail treed, maar ik merk dat ik het heel fijn vind om het van me af te schrijven.

    Onzekerheid is het ergste van allemaal, doe mij dan maar gewoon alle zwangerschapskwaaltjes bij elkaar + zekerheid dat het goed zit :p haha
     
  7. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Dit is trouwens mijn eerste echo.

    Heb ik verder geen verstand van, maar dat echo ventje zei dat het er goed uit zag..
     

    Bijgevoegde bestanden:

  8. baby90

    baby90 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    4.032
    316
    83
    Vrouw
    Gelderland.
    Geen ervaring mee, iig succes bij de echo.
     
  9. Mj89

    Mj89 Fanatiek lid

    28 nov 2011
    2.591
    655
    113
    Groningen
    Hoe is het gegaan? Hoop goed!
     
  10. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Ben ook benieuwd Angelique hoop dat alles goed is!
     
  11. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Ik heb de echo gehad, en het was gegroeid tot 6,7mm.. geen kloppend hartje meer te vinden :'( Verdriet en ongeloof gaat er door ons heen. het is echt vreselijk.. het was zo'n mooie echo om te zien.. alleen een te klein vruchtje en geen hartje meer die klopt :'( Nu is het wachten op een miskraam. mijn baarmoedermond is nog helemaal gesloten dus waarschijnlijk komt het er niet vanzelf uit. volgende week vrijdag moet ik terug komen :'(

    Allemaal erg bedankt voor jullie reacties in ieder geval
     
  12. Jess93

    Jess93 Fanatiek lid

    9 sep 2014
    2.966
    2.294
    113
    Vrouw
    Houten
    Oh jeetje meid wat erg :( Heel veel sterkte de aankomende tijd! Dikke knuf!
     
  13. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Dank je wel
     
  14. joyce2086

    joyce2086 Fanatiek lid

    6 jun 2014
    1.097
    424
    83
    Rotterdam
    Heel veel sterkte...
     
  15. foekje

    foekje Bekend lid

    12 jul 2010
    591
    0
    16
    Wat ontzettend verdrietig. Heel veel sterkte voor nu en de tijd die komen gaat :(
     
  16. Mj89

    Mj89 Fanatiek lid

    28 nov 2011
    2.591
    655
    113
    Groningen
    Verschrikkelijk!! Heel veel sterkte
     
  17. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Heel veel sterkte..
     
  18. Angeliique

    Angeliique Actief lid

    3 apr 2013
    124
    0
    0
    Studeert Media en Entertainment Management
    ZH
    Dank jullie wel allemaal, heel liefxxx
     
  19. Indy1986

    Indy1986 Niet meer actief

    Ontzettend verdrietig! Veel sterkte....
     
  20. mamamama85

    mamamama85 Actief lid

    5 aug 2014
    281
    0
    0
    heel veel sterkte
     

Deel Deze Pagina