Ik vroeg mij af of met een echo van 16 weken en 5 dagen het geslacht al te zien is? Morgen hebben we een echo en ik ben wel erg nieuwsgierig!
Ja dat is well zichtbaar, tegenwoordig doen zevanaf 14 weken geslachtsbepalingen. Maar als je een gewone echo hebt bij de gyn of vk heb je kans dat ze er geen uitspraak over willen doen (omdat ze daar minder ervaring in hebben dan een echoscopiste die veel geslachtsbepalingen doen ipv medische echo's)
Ja hoor, wij hebben met 16+3 een geslachtsbepaling gedaan. Daarna is het nog 2x door andere echoscopisten bevestigd.
Het is een echo bij de gynaecoloog in het ziekenhuis. Omdat ik zwanger ben van een tweeling lopen we daar voor controle. Vorige keer hadden we een echo bij een arts in opleiding en nu dit keer bij "de echte" gynaecoloog. Ze doen het om en om en overleggen met elkaar. Ik ga het gewoon vragen en als ze het niet kunnen zien wachten we even af. Vorige keer heb ik er niet naar gevraagd, en ook helemaal niet bij stil gestaan. Maar we hebben nogal wat zware weken achter de rug en ik kijk erg uit naar leuker nieuws. En daarbij willen we graag de kinderkamer gaan klaar maken en behang gaan kiezen e.d. Ik ben ook gewoon super nieuwsgierig hoor
Ja hoor, ik kreeg het ook te horen in het ziekenhuis met 16 en 3 dagen (geloof ik). Was niet de gyn, maar de echoscopist
Bij ons ook gezien met 16 weken, maar de echoscopiste bouwde nog wel een voorbehoud in (90% zeker) omdat ze er niet zo goed voor lag (beentjes tegen elkaar). Met de 20 weken echo en pretecho paar weken geleden bevestigd dat het nog steeds een meisje is
Ja hoor! Wij hadden met 15+4 de geslachtsbepaling. Bij de 20 weken echo de bevestiging dat het een meisje is
Spannend! Wij hebben maandag een geslachtsbepaling gehad van onze tweeling met 15+4. Overduidelijk een jongen en een meisje! Succes morgen!
Gisteren bij de verloskundige een echo gehad, zie foto... Nog steeds een meisje? Heb namelijk met 14,2 wkn een geslachtsbepaling laten doen en toen zeiden ze een meisje...
Hier bij 14.4 een geslachtsbepaling laten doen en een meisje, hierna nog tweemaal bevestigd dus ja het is gewoon te zien.
Haha zal je net zien. Mijn nieuwsgierigheid wordt bestraft, het was niet te zien. Nog 2 weken wachten
Oh nu word ik ook erg nieuwsgierig. We hebben met precies 14 weken een echo. Zou het dan al te zien zijn? Van de bovenstaande berichten krijg ik wel hoop en deze keer willen we het zo graag weten... wachten tot de 20 weken echo duurt nog zo lang.. en ik ben ongeduldig
Ligt er deels aan waar je de echo laat doen en wat het doel is. Wij hebben geslachtsbepaling gepland staan op 14 weken en in veruit de meeste gevallen kunnen ze het dan goed bepalen. Wij gaan ervoor naar België.