7,5 week echo: kloppend hartje!

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Klavrtje4, 16 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Klavrtje4

    Klavrtje4 Bekend lid

    15 mrt 2016
    756
    1
    0
    Gisteren hebben we de eerste echo gehad.
    Ik was enorm zenuwachtig, maar alles was goed! We liggen precies op schema en een fantastisch kloppend hartje. We zijn al helemaal verliefd op dat kleine frummeltje dat het zo goed doet.

    Gisteren dus ook afscheid genomen van het fertiliteitscentrum in Tilburg. Nu aanmelden bij de verloskundige om de hoek. Na jaren tevergeefs wachten zijn we nu binnen 5 maanden zwanger! Mijn schildklier is op orde gebracht, ik ben >10 kilo afgevallen, en derde IUI was raak. Het zijn geen wereldschokkende zaken maar het optimaliseren van allerlei kleine factoren. En dan valt het dubbeltje ineens wél de goede kant op.
    We zijn zo blij.
     
  2. Lenas

    Lenas Lid

    29 mrt 2015
    70
    0
    6
    Wat fijn! Gefeliciteerd!
     
  3. Klavrtje4

    Klavrtje4 Bekend lid

    15 mrt 2016
    756
    1
    0
    Shit, mijn schildklierwaarde was weer te hoog: 3.8.
    Hij moet onder de 2 zijn voor een vitale zwangerschap. Nu toch weer bezorgd. De medicatie wordt natuurlijk opgehoogd.

    Maar ik ben ineens weer bang. Hierdoor ging het vorige keren ook mis! En ik moet nu nog een tijd onder controle blijven tot het weer goed is ingesteld. :-/
     
  4. Tuimeltje

    Tuimeltje Bekend lid

    17 jan 2016
    519
    1
    16
    Noord-Brabant
    Gefeliciteerd!!
     

Deel Deze Pagina