Laatste dagen al wat meer topics geopend, omdat ik zwanger blijk te zijn van numero 3 en geen idee heb hoe lang. Vandaag de vk gebeld en ze heeft me voor 23 april ingepland. Maar nu zit ik thuis en kan echt niet zo lang wachten hoor. Kan ik een echo eisen? Dan wil ik hem zelf wel betalen...maar ik wil gewoon weten hoe lang ik nog in de gevarenzone moet zitten en wanneer ik uitgerekend ben enz. En dan moet ik nog 2 (!) weken wachten? Dat ga ik nie redden.....veels te nieuwsgierig. Ik wil liever geen pretecho, want dat doen ze niet inwendig (toch?), en ben bang dat ze anders niks kunnen zien....
Je kan je vk toch gewoon nog eens bellen en even uitleggen wat je hier ook schrijft? Wellicht heeft ze nog ergens een plekje om even snel een echo te maken.
ik vind 2 weken wachten eigenlijk helemaal niet zo lang, ik snap wel dat je zo snel mogelijk een echo wil... maar als vk of gyn doen ze het vaak pas na 2 weken als je niet weet hoelang je zwanger bent, ervan uitgaand dat je 4 a 5 weken bent en als ze dan 2 weken later een echo maken er in ieder geval iets te zien is. maar een echo "eisen" kan niet, wel kun je gewoon proberen om hem vroeger te krijgen, nee heb je.. ja kun je krijgen.
Ik heb opgebeld en uitgelegd dat ik echt geen idee had hoe ver ik was, dat kon bij mij tussen de 4 weken en 4 maanden zijn, en toen hebben ze me heel erg snel ingedeeld en kon ik twee dagen later al terecht. De laatste keer belde ik en toen kon ik ook heel snel terecht. Maar nu heb ik wel alle gelegenheid om elk moment van de dag te gaan, misschien scheelt dat ook mee.
Ik heb er bij mijn tweede zwangerschap gewoon om gevraagd, omdat ik de eerste keer een vmk had. Overigens had ik toen zelf ook al even gewacht hoor, want ik wilde pas een echo als er waarschijnlijk een hartje te zien zou zijn. Onze vk deed er helemaal niet moeilijk over en ik heb hem gewoon gehad.
Ik vind het best vreemd. Ik ben ook zwanger van de derde en wist ook niet precies hoe lang? Ook omdat ik dacht ongesteld te zijn geweest 1 week voordat ik positief testte. Was dus achteraf gewoon een innestelingsbloeding. Ik mocht wel direct een echo laten maken van de vk.
Bij mijn tweede zwangerschap wist ik ook helemaal niet hoe lang ik zwanger was (ik was ook nog niet ongesteld geweest na de bevalling, ivm borstvoeding). Ik heb toen het verhaal uitgelegd aan mijn vk en die heeft voor diezelfde week (4 dagen later geloof ik) een afspraak gemaakt voor een echo, eerder was er geen plaats meer. Twee weken wachten is idd vrij lang als je helemaal niet weet hoe ver je bent, voor 'tzelfde geld ben je al 4 maanden ofzo .
zijn jullie allemaal van nl ? in belgie als je belt en je legt het uit mag je zo snel mogelijk komen ..en als je een extra echo wil tijdens de zwangerschap moet je gewoon betalen je kan hier dus eigenlijk elke maand een echo laten nemen als je wil dat is niet apart in een echobureau
Hoi Anne, Las bij 'ik ben zwanger' dat je toch vandaag al om een echo mag?? Goed dat je er nog even achteraan gezeten hebt! Ben erg benieuwd hoe ver je zal zijn! Groet Snoozie