ik ben met een goei 17 weken naar de gynecoloog geweest,wist het geslacht toens ook al,maar toen ik door ging is er geen nieuwe afspraak meer gemaakt. we zijn nu 7 weken verder,zou ik nu nog eens gaan? iedereen zegt dat je elke maand moet gaan,maar dan zeg ik,ooh dat weet ik niet ik dacht zolang dat ik hem voel zal alles wel in orde zijn. maar moeder zei dat je toch moet weten of hij goed groeit ofzo. vind het vervelend,gynecoloog zal zeggen"hier heb je haar weer" of toch niet?
ja ik weet niet hoe dat in belgië gaat maar hier ga je gewoon iedere 4 weken naar de verloskundige of gyn. net wat nodig is en na mate de bevalling dichterbij komt worden de vervolg afspraken korter op elkaar ben nu voor het laatst geweest met 29,5 en 5 dagen en altijd om de 4 weken en nu staat de volgende afspraak al voor over 2 weken dus zou eens bellen.
Volgens mij is er echt een fout gemaakt door geen nieuwe afspraak te maken.. Ik zou als ik jou was maandag meteen bellen voor een nieuwe afspraak. Volgens mij is het ook in België zo dat je om de paar weken naar de gyneacoloog of verloskundige gaat. Dus meid..... BELLEN!