Morgen heb ik de echo van de ruggenwervel 15.1 morgen. Ik krijg deze specifieke echo omdat ik zelf spina bidifia heb (open rug) maar ik vraag me af of ze het echt kunnen zien op zo echo nu al of alles goed is. Ben zo bang voor de echo 🙈
Hier konden ze het met de guo met 15 weken Leek het erop dat het gesloten was maar hij gaf geen 100% zekerheid. Hier kijken ze bij ons extra ivm mogelijke erfelijke hartafwijking of chromosoomafwijking. Maar met 19 weken heb ik een extra guo en met 30 weken nog 1 Heel veel succes en de spanning herken ik maar al te goed helaas
Met 15 weken kunnen ze een grote spina bifida uitsluiten. Als de baby een grote Cèle heeft. Met 19 weken doen ze het dan nog een keer heb ik begrepen. Ik heb zelf een spina kindje. Is afgelopen januari geboren. Ik duim voor je..
Dankjulliewel voor de antwoorden en het succes wensen! met 19 weken doet me gyn ook de 20 weken echo! Ik moet pas om half 4 wou dat ik de tijd Door kon draaien!!
Kunnen ze in principe wel zien... ik had zelf grotere kans op kindjr met spina bifida, met 16 weken konden ze al zien dat het ruggetje gesloten is. Met 21 weken nogmaals gekeken en ruggetje was écht dicht.. succes straks!
Oh wat spannend idd. Met 15 weken zagen ze bij mijn zoons dat het mooi dicht was allemaal. Bij mijn dochtertje zagen ze met 13 weken dat het helaas niet goed was, al was dat vooral haar hoofdje dat open was. Dus ik denk dat ze het vanmiddag goed kunnen zien en hopelijk uit kunnen sluiten! Succes!
Helaas moeten we de de guo afwachten wat er precies aan de hand is... De huid loopt mooi Door... maar de ruggenwervel??? Ben flink van slag .. Ze kon ons wel vertellen dat we een baby boy verwachten💙
Geweldig een jongentje erbij! Van harte 🍼💙 De ruggenwervel loopt dus niet mooi door of weten ze het niet zeker? Wat een onzekerheid. Hopelijk "valt het mee" sterkte met wachten en geniet van je kleine jongen in je buik. Liefs
Heel veel sterkte met afwachten tot de guo. Gefeliciteerd met jullie zoon. Hopelijk valt het allemaal mee.
Niet het bericht waar ik op hoopte. Konden ze het niet goed zien? Of is er iets afwijkends geconstanteerd? Sterkte met afwachten, ik duim voor goed nieuws! En gaaf, een jongen!!
Wanneer heb je GUO? Wat een onderzekerheid. Aan het hoofdje is nu nog niks te zien. Dat kan pas bij 19 weken. Mocht het een spina zijn. Ik duim heel erg voor je. Wat had gezien aan de ruggenwervel? Zag ze dat er bepaalde wervels niet gesloten waRen?
Ze konden het niet goed beoordelen of zagen ze iets afwijkends? Bah dat is echt niet waar je op zat te wachten. Hopelijk is alles toch goed met jullie zoon! Het hoofdje kunnen ze tegenwoordig al bij 10 weken beoordelen, tenminste dat was 3 jaar geleden zo in het LUMC. Maar zelfs bij 8 weken konden we toen al zien dat het hoofdje mooi gesloten was. Spina bifida kunnen ze idd later pas zien.
Ik heb wat anders begrepen tijdens mijn zwangerschap. Aan de vorm van het hoofdje kun je zien of spina heeft. Dat zijn symptomen. Wat lijkt op een Lemon. En de vocht kamers. En waar de kleine hersenen zich bevinden in het hoofd. Dat zijn aanwijzingen op een spina. Bij 17 weken had onze zoon een normaal rond hoofd. Bij 20 weken niet meer.
Dankjulliewel... ze waren niet geheel tevreden over de wervel maar ze wouden er niet te veel op ingaan omdat ze liever de guo afwacht zodat ze precies kan zeggen wat er aan de hand is.. Helaas pas 4 juni met 19 weken kan me niet snel genoeg gaan!