Ooooh hahaha, dat stadium zijn we allang gepasseerd ! (Op commando vrijen om de eiersprong niet te missen..)
Morgenochtend punctie.. Wanneer heb ik dan (als alles goed gaat) de terugplaatsing? Donderdag of vrijdag? Groetjes Friesin
Dat verschilt heel erg per ziekenhuis. De een plaatst terug na 2 dagen, de ander na 4 dagen. Klein tipje: Maak een foto van de embryo die teruggeplaatst wordt (als het goed is krijg je je embryo uitvergroot op een beeldscherm te zien). Als die emmy blijft plakken, dan is die foto zó waardevol!
Jeetje wat een goede tip! Gaan we zeker doen!! Ben benieuwd wanneer de terugplaatsing dan is. Ik zie het wel!! Dankjewel, het zal wel loslopen. Vanavond in ieder geval lekker vroeg op bed.
7 mooie eicellen, de best uitgezochte zaadjes en een zeer naar en pijn gevoel in mijn onderbuik rijker . Nu wachten op het telefoontje over de bevruchtingen. Pff, bijkomen