Ik heb net mijn eerste decapetyl injectie gespoten, maar nu twijfel ik of ik de luchtbel moest verwijderen. Weten jullie dit? En het dopje zit zo ontzettend strak erop, dat er al iets vloeistof uit ging. Hebben jullie dit ook?
Bij mij werd gezegd de luchtbel te verwijderen. Ik had nooit dat er al vloeistof uit ging met verwijderen van t dopje.
Ik moest de lucht er in laten zitten. Wel zorgen dat ie tegen het zwarte stampertje zit als je spuit. En ik had ook regematog een klein drupje eruit als ik de dop eraf haalde
Ik heb ook altijd dat er een drupje uit komt bij verwijderen dop en idd lucht verwijderen voordat je prikt. Ik heb donderdag nog prikinstructie gehad en daar werd het expliciet gezegd. Staat overigens ook in de info boekjes. Maar zal denk ik niet heel veel kwaad doen als je het niet doe
Staat inderdaad in de boekjes, maar de bemfola die ik straks moet spuiten, moet ik de luchtbel niet verwijderen. Terwijl in het boekje staat dat dat wel moet. Erg verwarrend. Ik ga morgen gelijk bellen.
Google maar eens op lucht in je spuit en dan inprikken. Is gewoon dodelijk, geen idee of het met 1 luchtbel al zo is, maar ik zou hem er dus wel uit proberen te krijgen.
Even inbreken hoor, zodat mensen niet beginnen panikeren : dit is enkel als je in je aders spuit! Normaalgezien nooit bij injecties die jezelf zet
Oke thnx! Ik heb duidelijk te weinig kennis! Ik kreeg t te horen met prikken maar was voor n ander doel en waarschijnlijk wel in m'n aderen. Dus sorry haha!
Ja idd pas als je in de aders prikt of te grote hoeveelheid lucht belletjes. Even ander vraagje hoeveel tijd speling heb je met tijd. Weet dat het om een vast tijdstip moet zijn, maar soms komt dat niet helemaal lekker uit.
Bij de pregnyl moest de luchtbel eruit maar ik heb te horen gekregen dat bij de Decapetyl de luchtbel erin moest blijven zitten. Dit komt omdat dit "voorverpakte" injecties zijn en de andere niet. Maar ik heb al een tijdje door dat elke ziekenhuis anders is.
Ik haal de luchtbel er altijd uit.. Of het nou wel of niet moet ik verlies amper vloeistof en t is al 4 pogingen goed gegaan