eerste keer ´grote boodschap´

Discussie in 'Kraamtijd' gestart door th1988, 15 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dreumesmama

    dreumesmama Fanatiek lid

    11 jan 2010
    1.723
    1
    0
    Ik had een totaal ruptuur en ook minn kringspier is kapot, ik was dus echt doodsbang voor de eerste keer ontlasting. Gebruik wel 30 ml lactulose per dag om het op gang te houden. Maar de eerste keer was al de dag na de bevalling en ik was zo opgelucht dat ik een potje heb zitten janken ;) en nu nog is het iedere keer weer fijn als het gelukt is.
     
  2. Delight

    Delight Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.157
    0
    0
    HBO Facility Management
    Salland
    Ik ben dinsdag bevallen.. kon niet plassen omdat er grote stolsels in de weg zaten.. en toen die weg waren kon ik redelijk plassen.
    Gewoon wat water overheen..

    Ze zeiden dat poepen wel even kon duren.. dus toen ik woensdag 'persdrang' kreeg dacht ik dat het van de naweeen kwam.. Toch maar naar de wc..

    En voila.. wat kan een mens trots zijn :D
     
  3. Kelleyy85

    Kelleyy85 Actief lid

    13 jun 2010
    300
    0
    0
    NULL
    Rhoon
    Ow wat erg, ik had ook vreselijk last van aambeien en durfde gewoonweg ook niet! Heb me er op een gegeven moment toch maar overheen gezet en Roosvicee Laxo gedronken om het wat soepeler te maken:D
     

Deel Deze Pagina