Hallo, Ik heb 20 juni pregnyl 5000 gezet en 21 juni iui gehad en 27 juni nog 1x pregnyl 5000 Ik test normaal nooit want ik weet dat ik positief kan testen van pregnyl, maar kon het gewoon niet laten. Maandag is het 14 dagen na iui. En ik had deze test vanmorgen, vroeg me af of die normaal lichter hoort te zijn als t van pregnyl is zo dichtbij nod?
Ik denk dat de streep nog van de pregnyl is. Dat is dus 6 dagen geleden gezet? Kan zijn dat er eigen hcg bij zit Je weet het zeker door morgen te testen en te kijken of het donkerder wordt Succes!
Het is nog maar kort na de pregnyl. Ik heb de 27e nog pregnyl gespoten (maar 1500 eenheden) en zie dat vandaag nog terug in de test. Menstruatie is al doorgebroken, dus zeker weten geen eigen hcg.
Was die foto van gister op hetzelfde moment na afnemen van de test genomen? Of langer daarna? weet niet of deze testen nog donkerder opdrogen? wel spannend zo voor je meid. Het kan beide kanten op. Hoeveel dpo ben je nu dan?
ja die was op het zelfde moment gemaakt! Morgen is het 2 week geleden na IUI En vandaag 2 week geleden na eerste pregnyl en nu 7 dagen na de 2de.. maar heb wel sinds gister oudbloedverlies.. dus ik vertrouw het niet zo..
Er valt helaas met gebruik van pregnyl in je luteale fase weinig zinnigs over te zeggen. De testen komende dagen moet het uitwijzen. Als het positief is moet het morgen wel duidelijker zijn zou ik denken. en oud bloed (bruin denk ik dan?) hoeft helemaal geen slecht teken te zijn helaas zit er maar 1 ding op: wachten
ja!! Hij is donkerder geworden. Onderste van nu. Het het zk ook gebeld en hij zei dat het in de verte pregnyl kon zijn maar dan moet het oplopen