Is een gewicht van 2300gram bij 36w en 3d normaal? Ik had een echo gehad en na de metingen kwam de gynecoloog op dit gewicht. Hoeveel zou er per week eigenlijk aan gewicht gemiddeld bijkome?
Kweet niet of het normaal is maar denk het wel toch anders zeiden ze het wel. Het geschatte gewicht van onze beeb was met 32 weken 2000 gr En de vk dacht dat er nog 1.5 kg bijkwam dus dat ik ongeveer zou uitkomen op 3500 gr, maarja tis toch schatten wat ze doen, ik zie het wel als de beeb er is
Mijn kleintje werd met 31 weken geschat op ongeveer 1550 gram, dat was wat aan de kleine kant, 2 weken later was ze alweer ruim 600 gram aangekomen en zat ze met 2150 gram op het gemiddelde. In de laatste weken kunnen ze ongeveer 250 gram per week aankomen. Volgens mij kun je er dus wel vanuit gaan dat je kindje minstens nog een kilo aankomt.
Elk kindje verschilt en anders had ze toch wel wat gezegd erover? Ik weet van een van mijn kinderen nog zij was geboren met 34 weken en woog, 2600 gram
toevallig een liggingsecho gehad met 36,0 dagen en mijn beebje was ca. 2550gr (is mijn tweede). Mijn verloskundige zei (toevallig omdat ik me dit ook afvroeg) dat ze schatten hoegroot het kindje bij geboorte zal zijn en als dat rond 2500 gr is je wel goed zit en dat het dan echt niet te klein is.
Mijn zoontje woog met 37.3 weken 2900 gram.. Maar als je kindje te klein was oid dan had je dat gelijk wel gehoord hoor.. Maar als je je zorge maakt, vraah het dan even aan je vk of gyn
hoi moniekje, ik ben met 36wk2dg bevallen van een zoontje en hij woog 2265gr bij de geboorte. terwijl een buurtmeisje (woont niet naast mij ) met 33wkn is bevallen van een meisje en zij woog met de geboorte 2285gr. er zijn altijd gem. maar als jouw vk er niks van zegt is het gew. gewoon goed hoor. volgens mij is 2300gr best gem. mss iets lichter dan gem maar wel in de gem. marge zeg maar, snappie . enne met 34 wk had de vk gezegd dat wanneer hij bij voldragen zw.schap zou komen dat hij ong 6 tot 6,5 pond zou gaan wegen, en achteraf hebben ze gelijk gehad want hij was vorige week donderdag (30/11) uitgerekend en afgelopen maandag woog hij 3015gr en in de baarmoeder groeien ze harder dus.... meestal kunnen ze een goede schatting maken hoor, succes gr saskia ps hij is nu 3350gr!
Bedankt allemaal voor jullie reacties. Ben wat geruster. Tegenwoordiger zijn babytjes wat zwaarder bij de geboorte. (7pond hoor ik vaak) en 5 en halfpond is toch wel een mooi gewicht. De gynecoloog heeft ook niet gezegd dat het niet goed was. maar ze had verwacht dat het wat zwaarder was omdat ik een dikke buik had maar dat is het vele vruchtwater, want daar zit ik niet zonder!
Ik ben met 36 +2 bevallen en mijn zoon woog 4095 gram! Met 33 weken werd hij al op ruim 6 pond geschat. Maar hij heeft vanaf week 20 voorgelopen op groei.
Mijn kleine woog afgelopen donderdag dus met 37,5 week 2700 gram. De gyn zei dat het iets onder het gemiddelde was maar dat het absoluut niet te klein of zo was..
ik denk wel dat dat goed is hoor als ze het te licht zouden vinden hadden ze het wel geged en je rust voorgeschreven. Ik zou me er niet duk om maken
Mijn kleintje zou nu 2kg300 wegen, de gyn schat als ik mijn 40 weken uitzit dat het rond de 3kg500 zou zijn. Hij schatte dat de baby dan ook tss de 50-54 cm zou zijn. Maar hij denkt eerder dat de baby enkele weken te vroeg zou komen. Grtz x