Pff shit precies rond mijn evt ovulatiedagen meet ik vanmorgen mijn temp verkeerd! nu heb ik er niets aan. Sinds deze cyclus meet ik als ik wakker word en voordat ik opsta. Doordat mijn man vroeg op moest, kon ik precies tempen op de tijd dat ik doordeweeks temp, maar wat doe ik, ik ben eerst naar wc geweest. Mijn temp was lager dan normaal; 36,8 (andere oor 36,7 Juulles). Dus half uur later nog eens gedaan toen was hij 37 (andere oor 36,8). Pff dus omdat hij lager was zou je zeggen dat ik eisprong heb (gehad), maar door verkeerd meten kan daardoor zijn en... Meet dus anders in oren, mr al die tijd rechts gemeten. Of ik erop sliep..? Gisteravond nadat ik zei dat ik niets voelde, voelde ik ineens wat ploppende drukkende steekjes rechtsonder. Vorige keer voelde ik heftigere korte steekjes.. Nou weet dus niet, afwachten
Hoe bedoel je verkeerd? In je neus nee toch! Maar, waar is je rectale temp! Ik denk echt dat je thermo niet klopt hoor!! ik had vorige keer geen daling voor mijn eisprong, het gaat uiteindelijk om de stijging erna he! Waarom ga je geen ovu testen kopen, zijn zo goedkoop bij de action
Haha nee verkeerd omdat ik eerst naar wc en gegaan. Maar het kan wel dat je met eisprong een daling hebt en het daarna stijgt, de een heeft dat wel en ander niet. Ik wil deze mnd nog geen ovulatietesten gebruiken en hoop dat het niet nodig zal zijn Spannend nog bij jou. Gek weer die bloeding.. Ik zou ook zeker huisarts bellen die weet er meer van. Succes!!
Ja klopt, dat kan wel zeker hoor! Gewoon stug door blijven tempen, das de enige manier om iets te ontdekken Ik heb weer twee positieve testen, twee andere merken ook dus nu vier merken totaal. Morgenmiddag de cb digi maar goed dus
En die bloeding, tja geen idee. Innesteling, menstruatie? Geen idee waar ik nu zit in mijn cyclus dus echt geen idee! Ik ga maandag bellen voor een afspraak dinsdag!
Zal ik zeker doen hoor, hou je mij ook op de hoogte Ik had nog drie positieve testen erbij, maar ook kramp en die bloeding. Dus eigenlijk ben ik bang, terwijl ik nog steeds niet geloof dat ik zwanger ben. Stom he!
Haha dankje. Lief dat jullie zo mee leven. Ik zou alleen willen dat ik het tegen iemand kan zeggen naast mijn vriend. Maar aan de andere kant wil je dit ook niet delen want je weet nog niks. Ik wou dat het dinsdag was... Ik dacht dat ik het op mn werk wel los kon laten, maar die bloeding en de krampjes zitten toch in mn hoofd. Zou ik nu al ongie worden???? Vanmiddag doen we de cb dus dat horen jullie dan!!
Dan kom k vanavond even kijken hoe het ging wel spannend hoor die krampjes heb ik af en toe ook tot nu toe nog geen bloedingen gehad
Gefeliciteerd JuullesD!! Eindelijk duidelijkheid haha. Maar zou toch even de vk bellen morgen. Je hebt toch een bloeding gehad.
Bedankt vanesje! Ik heb een vk uitgezocht, dus morgen maar even bellen bellen. Ik vind het nog steeds allemaal zo gek, en ws. Worden jullie knetter van me sorry! Ik had mijn vorige eisprong op 1 september, maar ik ben dus na wat rekenwerk tussen 14-21 september zwanger geworden mits de test klopt! Precies, maar dan ook echt precies tijdens mijn menstruatie!!! Ik ben dus zo bang dat de test niet klopt, dan ik een of andere halve gare ben die hcg voor noppes aan maak ofzo:S Of, of, ik ben zwanger van een tweeling. Dan maak je dus meer hcg aan, en toevallig is dit dus ook gependeld...voor in oktober:/ Wat denken jullie meiden, ik maak mezelf gek of zouden jullie toch ook bang zijn dat het allemaal te mooi is om waar te zijn???