Hoi, Zoals de titel al zegt, ben ik benieuwd wat jullie ervaringen zijn met de bevalling van 2de kindjes. Mijn eerste zoon kwam 1 week te laat en ik hoop nu zo dat mijn 2de iets eerder komt (dit vooral ivm de feestdagen). Zou je de poll voor me willen invullen? Misschien dat dit weer wat hoop geeft! Haha
Hihih ik lees ook even mee, mijn eerste was 16 dagen (42+2) te laat, en hoop van harte dat deze mooi op tijd komt
Ik lees mee De eerste is geboren op 40 + 5 en dat waren denk ik de langste dagen uit mijn leven... Groetjes
Mijn vk vertelde dat de eerste en de tweede niets met elkaar te maken hebben qua tijd van bevallen. Dat komt omdat de baby een hormoon moet gaan afscheiden wat in het lichaam van de moeder de reactie veroorzaakt om 'bevallingshormonen' aan te gaan maken en zwangerschapshormonen af te breken. Daarna zet de bevalling in. Ze vertelde dat de eerste met 37 weken geboren kan worden en nummer twee met 41 bijvoorbeeld. En bij beiden overtijd is dus ook puur toeval. Ik dacht altijd dat de tweede meestal wat eerder kwam maar dat blijkt dus een fabeltje. Dat de bevalling meestal sneller gaat is wel een gegeven. De eerste was hier een paar dagen 'te laat' ik laat het tegen die tijd weten wat de tweede heeft gedaan. De tweede baby weet niet dat hij de eerste niet is en zal dit dus gewoon gaan doen wanneer zijn tijd is.
Hier zijn ze beide te laat. Emiel was 14 dagen te laat en ik loop vandaag al 5 dagen "over". Dus nummer 2 is ook te laat. Heb zelfs niet het idee dat ik binnen nu en een week spontaan ga bevallen.
1e 3 dagen te vroeg (op een vrijdag) 2e 8 dagen te laat (op een zaterdag) 3e 1 dag te vroeg (op een vrijdag) Als ik het rijtje wil voortzetten moet deze te laat komen op een zaterdag, ben benieuwd! (ben wel op een zaterdag uitgeteld, dus wie weet)
1e 4 dagen te laat geboren na strippen ivm zwangerschapsvergiftiging. 2e 8 dagen te laat spontaan 3e 10 dagen te laat
1e: 6 dagen te laat en nu ben ik bij de 2e 4 dagen overtijd. Ben benieuwd hoe lang het gaat duren! Zal me niks verbazen als dit kleintje de 42 weken vol gaat maken ('t is zo gezellig bij mama...) Gelukkig ben ik het wachten nog niet zo zat. Ik geniet nog even van de stilte voor de storm en regel wat laatste dingetjes (nesteldrang en het kan echt altijd nog schoner denk ik dan).
mijn optie staat er niet tussen. Darryl* kwam op de uitteldatum. Dylano 2 week te vroeg( inleiding na een week weeen) Dylarius 4 weeek te vroeg ( inleding na 4 week weeen)
Mijn zoontje kwam met 41 wk en 3 dagen. Vandaag loop ik alweer 3 dagen overtijd en nog geen tekenen van een naderende bevalling, dus.....
Wat grappig, mijn vk zegt dat de kans groot is dat ik weer over tijd loop omdat de eerste ook overtijd kwam. Moet er misschien wel bij zeggen dat ie niet uit zichzelf wilde komen (42 wk ingeleid) Nou ja ik ga er gewoon vanuit dat deze er ook weer 2 weken langer over doet, kan t alleen maar meevallen
De eerste kwam met precies 40 weken,de tweede met 38 w en 4 d en de jongste kwam met 38 w en 6 d. X S