Dit was bij 15 weken En nog iets leuks want sinds gister voel ik haar ook schopjes geven! Het voelt heel grappig, een beetje als een spastische spier! Heel zachtjes nog hoor, en alleen als ik rustig zit, ik merk het niet als ik door de stad loop ofzo. En soms voelt het net alsof ze omdraait ofzo, dat is niet echt te vergelijken met iets anders maar het voelt wel precies zoals je je zou voorstellen haha. Het is wel super leuk om te merken dat er echt iets leeft in je buik (ook wel gek idee ) Heb het idee dat ik nu echt een groeispurt ga krijgen, tshirtjes worden al een beetje te kort! Ik zal blij zijn als jullie ook de 12 weken voorbij zijn en een beetje meer durven te genieten ervan @joyce, wat vervelend dat je moet spugen!! Gelukkig alleen savonds en niet de hele dag door, zoals je ook wel eens hoort.. En die pukkels herken ik... het wordt nu eindelijk wat minder maar oei wat heb ik me lelijk gevoeld zeg! Het gaf me wel een soort troost dat het voor een goed doel was haha. @orchidee, spannend morgen je eerste echo toch?? Heel veel plezier en laat even weten hoe het was!
Wauw Blossom wat een mooi buikje! Wel heel gaaf als je zo slank ben, bij mij vliegen de kilo's er aan door het stoppen met roken en het niet durven sporten. Voel me echt een hobbezak haha! En wat heerlijk dat je die kleine meid nu voelt, o ik kan niet wachten tot het moment. Ik denk dat het dan ook pas echt vorm krijgt voor jezelf als je je kleintje voelt. Ik voel me ook zo lelijk nu echt en make up kan het niet eens goedmaken, ik zei ook al tegen vl je gaat toch zo stralen etc als je zwanger ben. Nou ben benieuwd wanneer dat komt haha! Net als dat ik me zo beroerd voel, het is voor mij wel een soort bevestiging dat me kleintje oke is. De hormonen gieren door me lichaam dus het is naar maar wat je er straks voor terug krijgt is zo mooi!. Maar meid je bent prachtig zwanger, heel gaaf! @ Orchidee meid hoe was je echo.. o ben zo benieuwd!!!
Jahaa het hartje klopt soo happy!! PFf wat was ik bang na alle verhalen over miskramen . Maar gelukkig zag het er allemaal super uit. Uitwendig Zag het er wat donker uit, dus ook maar ff inwendig gedaan, super gaaf om te zien. Had alleen wel een grote cyste, maar volgens haar gaat het tot nu toe nog goed en issie niet schadelijk. Ik ben nu 8 weken en 2 dagen ... Wauw blossombaby wat mooi je buik!!! Idd als je zo mooi slank bent staat het prachtig. Helaas ben ik niet zo dun, haha. En zoo gaaf dat je al iets voelt, lijkt me super!! Geniet ervan. Joyce hier weinig klachten nog steeds, maar dat van het avondeten herken ik wel...niet zo erg als bij jou maar wel een rotgevoel. Verder gaat het super . Ben nu wel heel benieuwd wat wij krijgen, een jongen of meisje jij ook?? Nu ff lekker genieten van ons mooie wondertje .....
Super mooie buik blossombaby! En orchidee, wat fijn dat je t hartje hebt zien kloppen. Wat zal dat een opluchting zijn! Geniet maar lkkr!
Dankjulliewel meiden! Ik ben ook echt al trots op mijn buikje hihi Wat fiiiijjjjnnnn orchidee dat het hartje klopt! Ik kan me heel goed voorstellen hoe je je voelde want ik was ook zo doodnerveus! Wat een opluchting is dat dan he! @Joyce, hahah ik moest idd ook dikke lagen foundation smeren voor ik er weer een beetje toonbaar uitzag. Maar vertrouw me maar, het wordt wel minder Als je lichaam eenmaal een beetje gewend is aan al die extra hormonen zal het wel wat kalmeren allemaal.
@ Orchidee meid wat ben ik blij voor je! Dat rust maar weer dat die kleine oke is! Zelf blijf ik denk zenuachtig tot na die termijn echo, ik heb af en toe wat bruin verlies en elke keer schrik ik me een hoedje! Ik weet ik het heb het hartje zien kloppen (mijn echo was wel uitwendig en toen had ze alles ook nagekeken baarmoeder eierstokken etc zag er ook goed uit) maar ik blijf stressen. En nu op naar de termijn echo voor ons en dan lekker genieten haha!
Haj meiden hoe is het? Jeetje blossombaby alweer 17 weken zeg wat gaat wat snel . En Joyce ik zie dat wij op dezelfde dag een echo hebben, superleuk Hoelaat moet jij?? Hoe is het met jou finally88? Nieuwe ronde, nieuwe kansen? Hier gaat het verder goed
Ik moet om 9 uur al, heerlijk in de ochtend dus niet de hele dag nog wachten. Vind het toch nog steeds heel spannend. Hoefde vannacht in ene niet meer te plasenen dacht o nee me symtomen nemen af zal ons kleine beebje nog wel in leven zijn. Ik denk niet dat ik me leven zo gefocused en gespannen ben geweest om me eigen lichaam. Ik kan ook echt niet wachten tot maandag.. counting down the day's! Hopelijk daarna echt rust en echt genieten. Al ben ik als ik aan ons kleintje denk al helemaal verliefd, hoe bijzonder is dat! Jij nog last van vervelende klachtjes?
Ja hier gewoon weer een nieuwe ronde, dus moet weer afwachten.. Ik had vorige week een weekje vakantie. Dat was echt heerlijk . Gewoon lkkr thuis lkkr relaxt.
Hoihoi hier ook alles goed! Voel de kleine sinds een paar dagen bewegen en schopjes geven zo leuk VL heeft haar zelfs al een keer gevoeld! verder heb ik ook wel weer energie om lekker te gaan sporten en dat geeft ook weer energie! joyce ik snap wel dat je zo denkt hoor van o mn symptomen! Maar het is vast allemaal gewoon goed en die symptomen kunnen natuurlijk wisselen. Ik hoefde ook opeens niet meer snachts te plassen maar dan las ik weer dat je baarmoeder ook steeds wat verschuift dus dat die dan weer wat minder op je blaas duwt enzo.. Jullie al wat dingen gekocht ondertussen?
O wat gaaf zeg, lijkt me zo bijzonder als je het eenmaal voelt! Goed om te horen dat de energie weer terug komt jeetje voel me net een oma gewoon haha... Zelfs een dag niks doen in de zon zitten loop ik in de avond te gapen haha! Het huis is een bende, maar kan me er gewoon niet tot zetten haha. Hopelijk komt die nesteldrang straks en dat ik dan lekker alle schade inhaal, maar ik merk echt dat 5 dagen van half 9 tot half 6 werken me nu nog even sloopt haha! En bedankt voor je bemoedigende woorden, en naar mijn berekening zou ik vandaag 10 weken zijn, dus misschien is het ook niet gek dat de symptomen veranderen. Ik moet gewoon maandag maar even afwachten en dan kan het toch bijna niet meer fout gaan toch. Wanneer heb jij het verteld na de termijn echo? Die is bij mij op 10 weken dus weet niet of ik het te vroeg vind. En aangezien ik ook de combinatietest ga doen (die wil ik na de 12 weken) misschien daarna vertellen? Nee heb nog niks gekocht vind het nog een beetje eng, ook al zei de verloskundige alles ziet er goed uit en het hartje klopt mooi. Je weet het nooit he.. nee na maandag durf ik misschien wel wat te kopen. Maar wat simpele dingen want ik wil wel echt jongens of meisjes dingen open.. dus nog 5 weken wachten voordat ik los kan haha! @ Finally lekker een weekje vakantie meid, even lekker relaxen!
Oh mooi je zit dus al in de dubbele nummers (10 weken jeehhh) haha! Ik heb het op facebook gezet na de 12 weken echo, die had ik wel precies op 12 weken. Goede vrienden en close family wisten het toen wel al. Maar als alles er goed uit ziet kan je het gewoon vertellen lijkt me! Mijn echoscopiste zei bij de goede echo van 8 weken al : veel plezier met vertellen! Ik heb zelf ook amper nog iets gekocht hoor, idd ook het eerste pas na de termijnecho. En na de geslachtsbepaling meteen de hema ingedoken om wat meisjes dingen te kopen. Nuu voelt het ook wel al 'veilig' haha, en we gaan morgen gezellig naar de prenatal bij de Arena om lekker rond te kijken en ik ga op zoek naar een goede zwangerschapsjeans! Oh ik snap heel goed dat je alles even een rommel laat, dat is hier helaas ook nog steeds zo Ik schuif het maar steeds af op dat ik aan mijn scriptie moet werken, maar ondertussen zit ik ook heus op het forum te kletsen met jullie dus had ik ook wel even kunnen stofzuigen Maar ik merk wel dat ik me steeds meer aan dingen irriteer, zoals laatst dacht ik iell wat is de douche eigenlijk verkleurd, die moet ik misschien binnenkort maar eens in de bleek zetten hahaha
Ja dubbelen nummers volgens mezelf vandaag maar met de echo hadden ze me toen op 7.3 gezet dat betekend vrijdag 10 weken, maar ze zei ook het is zo klein en zo lastig om nu goed te meten. Maar 2 dagen verschil met wat je zelf denkt was ook erg positief. Maar wat super fijn dat ze dat toen al tegen je zeiden zeg! Ze was bij mij ook echt wel heel positief maar ze zei wel garanties heb je nooit maar je bent gezond dus we gaan er vanuit dat het goed gaat. Ik denk dus ook dat ik na de echo maandag het met vrienden ga delen en na die combinatietest echo het op facebook zet. 1 vriendin (ook me buuf) weet het en vrijdag op een feestje had iemand tegen haar gezegt goh Joyce word wel wat dik he hahah!!! Lekker dan, ja ik kleed me als een hobbezak want die darmen men ik lijk wel 4 maanden zwanger ofzo haha! Kan dus ook niet wachten tot mensen het weten gewoon weer strakke shirst aan kan en me buik niet hoef te verbergen! Ja vet schattig me boertje (23) zei van de week je raad nooit waar ik geweest ben van het weekend, Prenetal hahah.. Hij zei ook gelijk ja ik moet wel weten wat het word hoor want anders is er zo weinig keuze en zo saai haha! Hij vroeg ook gelijk of ik dat maandag al wist hahah was het maar zo'n feest. Maar het lijkt me heerlijk om echt gericht te gaan shoppen ook voor het kamertje enzo! Maar de Arena ik woon daar denk 30 min vandaan haha, maar wij hebben er dichterbij nog 1 dus kom nooit bij die. En ach we zijn zwanger dus we hebben een goed excuus haha.. Maar dan komt bij jou langzaam dus die nesteldrang haha... Ik zag me ramen vanochtend met die zon, toen dacht ik o die moet ik echt gaan lappen van het weekend.. Eens kijken maandag of ik dat ook daadwerkelijk gedaan heb hahaha... Ik ben qua karakter steeds minder mezelf heel kribbig en vl kan niets goed doen, echt zo zielig voor hem! Ik zeg daarna wel steeds sorry maar toch ik ben normaal nooit gemeen en nu echt! Lekkere moodswings en ja vl is de pineut daar woon je mee samen haha!
Heey meiden, Fijn om te horen dat alles goed gaat, hier ook! Wat ontzettend gaaf dat je al iets voelt Blossombaby, lijkt me zoo bijzonder! Dus ongeveer rond de 16 weken kun je iets voelen? Zou gaaf zijn, dan zit ik in Sri Lanka haha! Joyce hier ook weinig energie, pff ik schuif ook alles op zij. Gelukkig doet mijn man veel in huis anders zou het een zooitje worden haha. Maar ik werk ook fulltime en daarnaast geef ik nog bijlessen in de avond, dus ook wel extreem veel. Maar eens kijken hoelang ik het volhoud, haha. Morgen de echo, spannend he Joyce! Ik ben zo benieuwd of je al veel verandering ziet t.o.v. de vorige keer. Ik heb de echo om kwart voor vijf, na werktijd dus. We hebben op mijn werk eerste een beoordeling in de ochtend dus dat is minder leuk, maaar ik heb in ieder geval iets om naar uit te kijken .. Ik laat morgen even weten hoe de echo ging ...Hier trouwens ook nog niks gekocht! Hopelijk morgen na de echo wat meer zekerheid, en idd wachten op het geslacht, dat is nog makkelijker! Hahah.... Maar dat weten wij waarschijnlijk pas na de vakantie ( we gaan 18 april al op vakantie). Hebben we ook weer iets om naar uite te kijken na de vakantie, haha!! Finally88 hoe is het ondertussen met jou? Hoever zit je in je cyclus?
Leuke vooruitzichten orchidee!! Hier nog zo'n 10 dagen voor mn volgende NOD.. de laatste paar dagen Veel buikkrampen en niet helemaal lkkr. Maar dat gaat wel weer over.
@ Orchidee ja de echo was goed.. o wat een opluchting en ja die kleine is echt onwijs gegroeid niet normaal het heeft nu echt armpjes en beentjes en dat beweegt ook echt, zo bijzonder! Ik ben toch ook weer 3 dagen vooruit gezet en dus vandaag 10.6 weken. Volgende echo is combinatietest over 10 dagen, kan niet wachten hihi! En dan gaan we ook gelijk de geslachtsbepaling plannen.. o ik ben zo benieuwd wat het word! En daarna ga ik ook echt los met shoppen haha! Hou ons op de hoogte he van je echo, ben zo benieuwd hoe je het ervaart ik vond het zo bijzonder. @ Finally werk je niet met ovu testen, aan de hand daarvan heb ik me ei kunnen vinden en hebben we op de juiste momenten het gezellig gemaakt. @ Blossom bij jou ook alles goed?
Nee ik gebruik geen ovu testen. Ben al zoveel bezig met zwanger worden. Ben bang dat ik er dan helemaal super veel me bezig ben. Maar miss dat als t deze maand niet raak is, dat ik dan toch maar wel weer testen ga kopen. En eigenlijk maken wij het zovaak gezellig, dat we eigenlijk mn ei niet kunnen missen