Onze dochter is nu 11 dagen oud. Een flinke meid, er is ook een knip gezet. Mijn ontlasting is al een klein weekje op gang en niet meer superhard ofzo. Maar elke keer als ik aandrang krijg, voor ontlasting of een wind krijg ik zulke steken in m'n endeldarm..... De steken zijn weg zodra de "boodschap" eruit is. Heb ook wel aambeien maar die voel ik echt alleen pijn doen bij de uitgang. Iemand die dit ook heeft? Of weet wat dit is?
Ik herken dit wel! Alleen bij mij was het meer een drukkend (haha) gevoel.. En het zitten enzo deed bij mij ook geen pijn meer als ik naar de wc was geweest. Is je spier misschien gescheurd/ingeknipt? want dat kan ook de spier zijn waar je ontlasting op leunt zegmaar .. (dat had ik) Tenminste zo voelde het bij mij, volgens mij was het bij mij na 2,5 week over. Ik heb trouwens geen idee wat je er aan kan doen, wellicht kun je bij erge pijn even je VK bellen? Wat ik deed was een pijnstiller nemen voor ik naar de wc ging, misschien helpt dat?
prrrsam, inderdaad, er is ook een spierlaag geknipt.... dat zal het dan wel wezen. Zo'n lekker stekend gevoel dat je opeens omhoog schiet he.... Heb inderdaad de eerste dagen ook paracetamol genomen anders kon ik me niet voldoende ontspannen op het toilet. Mikki77, gelukkig dat het vanzelf is weggegaan... ik kijk er naar uit
Dat heb ik ook! Erg storend, en ben ook in twijfel wat de oorzaak is. Ik heb ook een knip gehad, is het dan daardoor? Blij dat ik niet de enige ben, maakte me al een beetje zorgen.
Ja, het doet zo'n zeer, alsof je weer het hoofdje voelt zakken zegmaar. In het begin kon ik m'n scheetjes niet inhouden, zo'n zeer hihi Maar écht het gaat over hoor! En ik zou idd die pijnstiller nemen voor je gaat, desnoods neem je er 2 van 500 mg en het helpt als je nét wakker bent.. Tenminste ik ben altijd nog slaapdronken en heb dan nog niet zoveel door. haha klinkt een beetje raar, maarja bij mij hielp het wel
Jessi86: ik maakte me ook al zorgen.... wilde gedachten over allerlei enge darmontstekingen ofzo hahaha..... Ik twijfel nog steeds een beetje of die knip de oorzaak is, omdat ik er aan de buitenkant haast geen pijn meer aan heb en de zwelling al met zo'n 80% is afgenomen. Er zijn nog wel een paar hechtingen over het hoofd gezien die irriteren, wie weer zijn die steken dus wel een irriterende inwendige hechting ofzo. prrrsam: gelukkig dat het weggaat. T is echt naar, soms lijkt het door te trekken naar de binnenkant van mijn vagina... gisteravond bleef de pijn een beetje aanhouden, en vanmorgen is het bijna weg tot ik weer naar het toilet moest. Daarna weer weg. Lang leve pcm!
Ik heb het ook en ik heb een ks gehad, dus ik denk niet dat het met de "knip" te maken heeft... Gaat vanzelf over is mijn ervaring... (bij twee eerdere ks-des.
Ik herken het ook. Ik heb ook een knip gehad maar ik dacht zelf dat het wel eens inwendige aambeien konden zijn. Het is uiteindelijk ook weer overgegaan hier, sterkte ermee!
helleeeuuwww Ik had dit ook tot ongeveer 4 weken na de bevalling Was erg pijnlijk kon niet rechtop staan als ik zo'n kramp had Maaaaaaarrr het goede nieuws het is weer weggegaan gelukkig Liefs Angela
Hey bedankt voor de reacties weer! Geloof dat het al minder begint te worden (al durf ik nog niet te vroeg te juichen).... Het is zo fijn wat begrip te vinden.... je kan je soms zo druk maken om dit soort nieuwe rare pijntjes.. althans ik wel hihihi.
zie je! het gaat echt sneller dan je denkt Vind ik ook, volgens mij staat er in de ouders van nu (weet ik niet zeker) een heel artikel over je 'onderkantje' na de bevalling! Wel interessant om te lezen misschien