Eerste menstruatie na de bevalling

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Love1990, 16 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Hallo dames,

    9 weken geleden ben ik bevallen van onze 2de dochter. Na de bevalling heb ik ongeveer 4 weken gevloeid, 1 week heftig en 3 weken erg weinig. 2 weken na het stoppen van het vloeien werd ik ongesteld, precies zoals ik gewend was met veel pijn en veel bloed de eerste dagen. Waar een menstruatie bij mij "normaal" 7 dagen duurt heb ik nu 14 dagen gevloeid, maar na 4 dagen ben ik afgelopen week weer begonnen met vloeien inclusief de heftige krampen en rugpijn. Is dit normaal? Herkennen jullie het van je eerste menstruatie?
     
  2. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Hier was mijn 1e menstruatie ook veel heftiger qua pijn en vloeien.
    Nu verlopen mijn menstruaties normaal. En vloei ik zelfs minder dan voor de zwangerschap.

    Wat ik begrepen heb. Is dat het kan gebeuren dat je cyclus niet gelijk weer regelmatig is.
    Hier waren de 1e 3 maanden iets onregelmatig ( paar dagen verschil )
    Nu wel regelmatig. :)
     
  3. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Mijn menstruaties zijn na mijn eerste zwangerschap wel gelijk gebleven (helaas, mocht wel wat minder 😅 ) maar ik vloei dus dus al bijna 3 weken non-stop, lijkt me niet normaal toch?
     
  4. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Anders morgen naar huisarts bellen?
    Die kan je beter advies geven. :)
     
  5. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Ik ben niet iemand die zo snel de huisarts zal bellen 😁 Vandaar dat ik hier even pols of er meer dames zo lang gevloeid hebben. Als het einde van de week nog niet over is zal ik even langs de HA
     
  6. Luna30

    Luna30 Fanatiek lid

    8 aug 2014
    1.567
    420
    83
    Zuid-Holland
    Als het om bloedverlies gaat zou ik toch even je huisarts bellen, voor de zekerheid! Maar snap goed dat je niet zo maar wil bellen hoor :).
     

Deel Deze Pagina