Welkom pappalona! Oei! Wel spannend al gelijk een kijkoperatie. Hopen dat ze hierna wel duidelijkheid hebben dan. Bij mij weet alleen een vriendin het. Zij is iets ouder en heeft helaas in hetzelfde schuitje gezeten. Verder wil ik het nog even stil houden. Maar ik maak me nu al druk over hoe dat met werk zit? Ik werk fulltime in het onderwijs en heb dus geen vrije dagen. Zijn ze flexibel met afspraken? Aan het einde van de dag bijvoorbeeld? Ik heb de uitslag nog eens doorgenomen, maar bij vcm staat juist 'niet van toepassing'. Beweeglijkheid staat 'niet te beoordelen'. En bij morfologie (is de vorm heb ik gegoogeld) staat 98% afwijkend. Maar toen ik ging googlen kwam ik uit op wat officiele doktersites. En daar staat dat semenanalyse 1 van de lastigste onderzoeken is. Ze hebben namelijk hetzelfde zaad naar 90 verschillende laboratoriums gestuurd, en kregen allerlei verschillende uitslagen. Dat geeft rust, dat dit niks hoeft te betekenen.
Welkom Pappalona! Zitten inderdaad allemaal een beetje in hetzelfde schuitje, dat is fijn Nou ja...fijn...je snapt wat ik bedoel, denk ik. Mackwek, hoeveel spermacellen zijn er per ml gevonden? Een apart club? Geen idee hoe dat werkt...hihi! Maar op zich wel een goed idee. Of WhatsApp groepje?
Ik vind een club (ook geen idee hoe je dat aanmaakt) of whatsapp groepje ook prima. Kunnen we onze verhalen delen. Ik weet niet hoe het gaat met vrije dagen ik het onderwijs. Ik werk zelf in de zorg en dus onregelmatig. Afspraken inplannen voor mij is daarom wel redelijk makkelijk. Op dit moment zit kk wel in de ziektewet, het werd me allemaal wat teveel. Heb ook nog een onderzoek lopen bij een andere arts. Kon de stress van werk er niet meer bij hebben.
Ik werk ook in het onderwijs en weet dat het dan moeilijk vrij krijgen is, maar in principe moet je er vrij voor krijgen. Google maar eens. Jullie mogen mij wel een pb sturen met je nummer, maak ik een WhatsApp-groepje aan.
Zal ik zo even doen! Ik heb zojuist iets gedaan waarvan ik twijfel haha. Misschien is het wel heel dom. Mijn vriend is wat nuchterder dan dat ik ben en hij ziet het wel wanneer we zwanger worden. Hij heeft dit met alles, we zijn ook een huis aan het bouwen en ik ben dan superenthousiast (misschien wel te) en hij ziet wel wanneer het klaar is. Maar wat betreft het zwanger worden zou ik willen dat hij zich ets meer pro-actiever in zou zetten. Dus..... Ik heb sokjes gekocht en een boekje met kindernamen! In de hoop dat het wat tastbaarder is. Is dit raar? Haha hij js nog niet thuis en twijfel of ik het moet geven!
Ik heb dat gedaan, hoor! Een broekje en een shirtje met panda'tjes. Mijn man vond het heel leuk en het staat echt symbool voor ons kindje.
Ik vind persoonlijk whatss app niet zo fijn. Ik heb een hekel aan groepsapps.... Ik zal zo een club aanmaken. Jullie ontvangen dan via pb een uitnodiging. Is heel simpel, als je dit verzoek accepteert kom je via de knop 'clubs' bovenaan bij de clubs waar jij aan deelneemt. Ik herken wat jij zegt pappalona. Mijn vriend wil ook graag een kindje, maar hij is er niet zo erg mee bezig. Nou is hij ook niet zo'n prater, maar soms lijkt het wel eens alsof ik alles alleen moet doen. Het komt wel goed zegt hij. Ik hoop dat jouw vriend je cadeautje leuk vind. Ik vind het wel lief. De mijne zou zeggen.....leuk...om vervolgens verder te gaan waar hij mee bezig is.
Helemaal goed, dan doen we gezellig een club! Precies mijn vriend, mackwek! Hij denkt ook maar dat alles goed komt maar hij is ook niet degene die de onderzoeken moet ondergaan. Heb hem net het cadeautje gegeven, hij moet zo weer weg maar ik kon niet wachten! Hij vond het echt leuk... Uitgelegd waarom ik het deed, in de hoop dat het tastbaarder was en hij er iets meer bij nadacht. Hij rookt ook af en toe een joint. Ik heb daar ook best wel moeite mee. Iemand hier ervaring mee? De arts gaf aan dat ze het hier in het team wel over moesten hebben omdat ze helpen met zwanger worden willen ze zeker weten dat hij wel verantwoordelijkheidsgevoel heeft! Ik snap dit van de ene kant absoluut, maar we gaan ook niet voor niets dit traject in. Zullen we heus niet doen als ik niet vertrouwde dat hij er echt voor zou gaan.
Welkom papallona! Ik vind watsapp een beetje te privé dus graag een club Alleen goede vrienden wn een collega die zelf iui heeft gedaan weten het. Mijn zus en moeder weten wel dat we bezig zijn maar geen verdere info. Wil even komende maandag afwachten en dan vanuit daar nadenken of ik het ga vertellen aan mijn familie. Mijn vriend is erg positief ingesteld en die zegt ook aldoor dat het wel goed komt. Als ik erover wil praten kan dat en als ik verdrietig ben troost hij mij. Hij is niet zo'n prater als het op gevoelens aan komt dus hele gesprekken voeren erover hoef ik niet te verwachten. Wellicht komt dit meer als we (niet te hopen) verder de mmm in gaan. Wat vervelend papallona dat je gelijk zo'n uitslag krijgt! Hopelijk kunnen ze er snel iets mee waardoor het beter gaat. Mackwek houd moed inderdaad je weet verder nog niets hopelijk valt het mee en anders hoop ik dat jullie snel worden geholpen met een mooi resultaat!!