Heb al eerdere topics geopend over boeken en dvd's tips voor mijn zoontje van bijna 5. Nu wil ik graag weten welk wii spelletje leuk is..??
Dongie gong. Mario cart diverse spellen van mijn zoon van 11 vind ze nu nog geweldig en toen met 5 jaar helemaal. Dora zou ik niet meer doen met deze leeftijd meestal zijn ze dan al uit de dora. hihih je hebt ook cars en diverse spellen gebaseerd op kindertekenfilms.
Ligt helemaal aan het kind. Dora en Diego vonden mijn oudste kids op die leeftijd nog steeds leuk. Robyn is nu 5,5 jaar en vind Dora nog steeds leuk.
Mijn jochie van 4,5 speelt graag Mario kart. We hebben ook nog een spel van Cars. Paar jaar oud alweer. Daarin kunnen ze zelf rondrijden. Er zitten ook races en andere spellen in. Maar die zijn wel lastiger. Dus die doe ik dan lekker
Mario bros lijkt mij ook erg leuk (vond ik vroeguh al gaaf) of zou die nog te moeilijk zijn? is 2d toch?
Jelle vind de kleine Mario spelletjes (die dan bij de gewone spellen zitten) op de DS erg leuk om te doen. Het grote mariospel (ik heb new super mario bros en Mario 64) is nog te moeilijk voor hem, hij heeft nog niet zo'n geweldige links/rechts coordinatie... Hij kan bijvoorbeeld niet rennen en springen tegelijk... "mijn handjes snappen er niks van, mama!' Maar zoiets heb je volgens mij op de WII ook, mario party. Kun je ook leuk met een paar mensen doen. Als wij een WII kopen (en dat is een kwestie van tijd, al denkt mijn man daar anders over... ) dan komt dat spel er zeker... *is mariofan*
Ik zou ook zeggen Mario cart en cars! Hier dé favorieten! Nu is Vigo helemaal in to het racen (hij speelt zelfs need for speed most wanted op de pc )
Nick vind Dora erg leuk om te spelen. Daarnaast speelt hij de diverse spelletjes van Wii sports resort en ook van Wii party, die minispelletjes. HIj vind bv. skispringen daarvan erg leuk.... Cars racespelletje is ook leuk. Op het KDV speelt hij soms aan het einde van de middag Mario Bros en dat gaat nog wel heel snel mis, vind hij nog erg moeilijk om de dingen tegelijk te doen.