Hier ook een januari kindje.. Ik had een overslagromper met lange mouw, een shirtje lange mouw en een broekje en losse sokjes. Verder lekker in een doek gewikkeld. Dan is een vestje niet nodig. Dat lijkt me idd niet zo handig bij die kleintjes.
Dochter in februari geboren De 1ste dagen droeg ze overslagrompers met lange mouwen en een boxpakje Comfortabel en lekker warm Maatje 50
Het maakt eigenlijk buiten hoogzomer om niet zo uit, wat het pakje is. Je doet in herfst, voorjaar en winter toch lange mouwen aan en als het koud is binnen ( het is toch meestal wel 18-20 graden in de woonkamer, zeker als er een baby geboren is? ) een wikkeldeken extra. Wij hadden een mouwloze romper ( overslag is ideaal! ) en een shirtje en broekje met sokjes. En altijd een dekentje bij de hand. Mn zoon is in de zomer geboren en had hetzelfde aan als setje ( Zelfde romper en broek, ander shirtje met zn eigen naam ) en toch ook een dekentje. Ookal was het 30 graden toen hij geboren werd, na mijn buik was het toch fris voor hem. En een mutsje natuurlijk!