Fijne avond meiden! Op naar een jaar gevuld met poepluiers, gebroken nachten maar vooral veel liefde, vriendschap en gezondheid. Liefs!
Hallo dames!! Gelukkig nieuwjaar allemaal!!! Nou ik zit aan de antibiotica, gisteren een bobbeltje gevonden in mijn borst wat erg pijnlijk was, de huid rond om mijn tepel helemaal rood en gloeien. de huisarts gebeld, vertrouwde het niet... En je raad het al... Borstontsteking!! Wist niet dat dat zo'n pijn kon doen... Hoe gaat het met jullie ? Liefs
Oh nee AUWIE! Dat klinkt inderdaad behoorlijk pijnlijk. Hoe kan dat? Zomaar? Pff ik heb vandaag 12 uur gewerkt.. half 8 tot half 8. Ben helemaal op nu. Wel lekker se hele dag de baby voelen bewegen, heerlijk Gisteren heeft mn schoonzusje m ook al gevoeld, zij helemaal blij haha leuk. En nu Wie is de mol! Jeuuuujjjj
Ik heb geen idee hoe dat kan? Snap er ook niks van... ab werkt nog niet, net eerste pil gehad!! Dus ik heb de kippen los in het hok haha (bh loos) Ik neem wie is de mol op, nog nooit gezien en hoor er goede verhalen over.. dus dit seizoen maar eens kijken!
Leuk Hippy! Hier ook een fanatieke baby en een gestreste man, geen idee waardoor, misschien gaat het stormen Ik heb besloten om t maar ff te laten, heb al genoeg aan mezelf. Ben echt moe en alles kost energie steeds, steeds weer wat dat "moet". As weekend gaan we nachtje weg, super leuk maar dan moeten we eerst langs zn dementerende oma en eind rijden, maar goed, ik pep mezelf op en ga maar. Dptje, hahaha mooie uitspraak! Hopelijk helpt je AB snel!
Hoi hoi lady's, Druk gehad de afgelopen dagen, vandaar nu pas bericht van mij. Ons oud op nieuw was super gezellig. En er werd ook veel stil gestaan bij hetfeit dat volgend jaar er twee en misschien we drie baby's bij zullen zijn. We waren met zijn zessen en vriendin is al zWanger en de andere vriendinmdie er was wil ook gaag een gezinnetje starten. Dus wie weet. Het zal in ieder geval heel anders zijn dan dat het dit jaar was. Als was dat dit jaar al een beetje omdat ik het een lange zit vond en last van mij nn lijf kreeg van al dat zitten. Haha, maar ja. Ik he nu al drie dagen achter elkaar telklens in de avond last van menstruatiekrampen.... Vreemd, vandaag naar de vk en eens vragen wat dat zou kunnen zijn. Heb het overdag niet, enkel in de avond. Gisteren bij het zwangeschapszwemmen ben ik hierdoor ook eerder nar huis egaan. Zo'n krampen. Bluhh, mischien is dat al wat rommelevoor de bevalling?! Ik hoop t, zit er een beetje doorheen. Last van mijn lijf, alles is klaar en heb dus niets te doen. Wil mijn eigen lichaam wel weer eens terug. Sorry voor mijgeklaag dames, moest er ff uit.
Kan het me heeeel goed voorstellen Simoontje! Lichamelijke klachten zijn niet fijn, kan maar zo dat je krampen voorbodes zijn voor je bevalling. Ik hoop het voor je! Wat zei je VK ervan?
Ik voel haar vooral alsik net aan het eten ben of als ik ga slapen. Tussendoor ook wel hoor maar das dan niet regelamtig.
Oeh Simone spannend! Kijk sowieso elke dag even hier of er al baby's zijn Hihi heb hier op zp de Prenatal bon gewonnen Nou kan ik nog meer draakje spullen kopen (was mn eerste gedachte...) Eerst maandag de 20 weken echo en dan mag ik los van mezelf. Dptje hoe gaat het met je boobies?
De krampen wilde niet veel zeggen. Het kon zijn dat ze verder in mijn bekken zakte. Of dat ze veel aan het draaien was met haar hoofdje. Dat veroorzaakt ook vaak die krampen. Ook kun je ze krijgen als e teveel doet. Maar dat is bij mij niet et geval. Ik doe bijna niets meer. Nou ja, vanavond geen krampen gehad, wel een super beweeglijke beebie. Nu alweer een uur aan het 'spelen'. Hopelijk is ze dan vannacht rustig
Aaah das leuk hippy! De draakjespullen zijn ook super leuk! Wanneer heb je de 20wekenecho? Simoontje, hmmm kan van alles zijn dus! Ben benieuwd! Ik lig al heerlijk in bed met de Ipad, vriend heeft vrienden op bezoek maar mn lijf was te moe om rechtop te zitten hahaha, dus lekker onder de douche en nu in bed.
Met mijn boobies gaat het al beter, ab slaat aan gelukkig. Heb nog leuk nieuwtje... Jullie zijn de eerste die het weten... Vriendlief is op zijn knieen gegaan " wil je met mij trouwen?!" .. Uiteraard heb ik JAAAAA gezegd
Thnx dames Gisteravond aan mijn schoonouders verteld, die hadden het nog niet verwacht... maar vonden het oh zo leuk.. Mijn schoonmoeder begon zowat te huilen '' nu wordt je een echte schoondochter'' haha