top test nu klussen maar ik vergeet het soms nog dat ik zwanger ben maar mijn misselijkheid doet me er graag aan denken ik begin het stilletjes te geloven
@koesterhoop: Gefeliciteerd!! ik ben echt heel erg blij voor je! snap wel dat het nog onwerkelijk voelt hoor maar probeer er van te genieten! ik vind het super voor je! @sasjuh: mooie test! succes met klussen! @maybe: ik ben heel benieuwd wat de arts zegt. hou je ons op de hoogte? ik hoop voor je dat het toch van een eitje komt dan heeft het nog een goed doel gehad. lijkt me zo erg vervelend en frustrerend! welke dag van je cyclus zit je eigenlijk? Hier het weekend druk geklust en nu maar wachten of het is gelukt. 2 weken duren lang! en geduld is niet mijn sterkste kant.
@sasjuh: hopelijk tempdip van je ei Hier de FA gebeld.. was dezelfde als die beweerde dat m,n ei op dag 9 is geweest.. dat blijft ze nu ook volhouden.. die buikpijn kan van alles zijn maar Verdire controle is niet nodig.. k voel me dus absoluut niet serieus genomen
Ow Mabye3, Wat balen dat ze niet met je meedenken en je niet ff op een extra controle laten komen. Nu blijf je met vragen en buikpijn zitten:x sterkte Sasjuh, mooie test! die is duidelijk Wat duren die laatste 2 weken lang zeg!!! Hier woensdag mijn NOD maar kon niet wachten.. vanmorgen alvast getest. maar negatief... nog ff wachten dus
Maybe wat belachelijk dat ze niet even een echo willen maken zeg! Wat zeiden ze dan toen je zei dat je temp niet liet zien dat er een eisprong geweest is? Hier balen, eitje nog niet gesprongen en vandaag echt een KNAL positieve ovutest, vele malen donkerder dan gisteren. Maar nu.. is vriendje ziek en wordt er niet geklust. Pfff is er eindelijk een eisprong, kunnen we niets
@sasjuh: ochh balen dat vriendlief ziek is... En ik vertelde inderdaad van m,n temp maar ze vertelde dat dat helemaal niet betrouwbaar is en het niks zegt over een goede eisprong of je temp wel of niet omhoog is... Ik blijf het vreemd vinden.. Heb altijd een temp stijging gehad..
ik heb vndg nog een test gedaan voor zekerheid! ik moet wel zeggen heb een plaats op mijn buik die echt pijn doet juist of ik er een slag op heb gehad heb de gyni gebeld ze zei dat kan zijn dat je baarmoeder begint te uit te zetten! ik heb 5/11 afspraak bij de gyni maar ze zei als de pijn blijft wil ik je wel onderzoeken als je dat geruststeld "was wel lief van haar"
Hey Maybe, kun je ook niet naar een andere gaan? Ik zou toch niet zomaar nee aanvaarden, het is jouw lichaam. Hopelijk ben je snel van die pijn af!!!
@maybe3: kan je inderdaad niet overstappen naar een andere arts? ik vind het niet echt normaal dat ze je totaal niet serieus nemen. maar volgens hun zou je je ei op dag 9 al gehad moeten hebben dan? zou je dan nu je menstruatie niet al moeten hebben? ik heb geen idee op welke dag je zit eigenlijk. @koesterhoop: krijg je 5/11 een echo? spannend zeg! vind het wel echt super voor je! @sasjuh: balen zeg! misschien morgen? hopen dat vriendlief dan weer beter is. Hier vandaag nog even een ovutestje gedaan en helemaal niks meer op te zien dus ik ga ervan uit dat ie het weekend echt gesprongen is! wat adviseerd jullie arts trouwens? om de dag klussen of gewoon iedere dag? ik lees op internet dat om de dag beter zou zijn maar wij hebben dit weekend gewoon iedere dag geklust hoor. denk niet dat dat kwaad kan toch?
Hier nog geen temp stijging maar kan ook kloppen, mn ovutesten van gisteren waren veel positiever als die van zondag. Gisteravond toch nog geklust. Hier rondom ei elke dag, vanaf vrijdag nu elke dag gedaan.
@sasjuh: hoop dat je temp morgen stijgt meid..!! @andere arts: ik ga voor een second opinion naar UMC utrecht. Maar daar kunnen we pas 19 novenmber terecht.. En jaaaaa m,n temp is omhoog..!!!!! Al denk k zelf dat m,n ei zaterdag was.. Want zondag was m,n baarmoedermond alweer bijna dicht en gister helemaal.. Maar hou de 30e als NOD aan
Mooie stijging maybe. Hier weer balen.. Ovutest gisteren negatief, eipijn weg maar temp amper omhoog vandaag is er nog hoop denken jullie??
@sasjuh: k zelf denk dat k,n ei zaterdag os geweest.. volgens ff als m,n temp morgen nog hoog is maandag. Dus dan heb k een langzame stijging. K heb nog hoop voor je meid en denk dat je ei wel al geweest is.
@sasjuh: ja zondag wasme baarmoedermond alweer bijna dicht en maandag helemaal. En alle sptomen die k normaal na m,n ei heb heb k sinds zondag