Welkom mabye3, 6 sterretjes, dat is heftig! Heb je bij de andere 2 zwangerschappen ook hulp gehad? Of lukte het toen via moeder natuur? @Mama Lucy, nog niets... spannend, morgen 2e test? heb ook wel ergens gelezen dat door de clomid de mensturatie een paar dagen later op gang kan komen... Wij zijn bezig voor ons 1e kindje, ik ben 25 en mijn vriend is 28. Vandaag de laatste tabl van de clomid gehad... dus laat de follikel maar groeien
Wij zijn ook bezig voor ons eerste kindje. ik ben 23 en mijn vriend 25. We wonen bijna 3 jaar samen en zijn afgelopen Juni getrouwd. vanmorgen nog een test gedaan maar weer negatief dus helaas zal het er wel aan komen vandaag. dat het dan maar opschiet zodat we weer opnieuw kunnen proberen! @tesselaar: wanneer moet je op controle bij de gyn?
@tesselaar: nee m,n 2 ukkies waren allerbij in de 1e ronde raak.. @mamalucy: balen van je nega test meid..
Ik moet dinsdagochtend naar de Gyn voor een follikkel meting. Balen zeg van de Neg test.. nu hopelijk snel door naar ronde 2! @Mabye3, lijkt me frustrerend.. als het de 1e 2x zonder moeite ging, en dan bij de 3e dit..
@tesselaar: is het ook. word er soms echt verdrietig van. alle sterretjes zijn ook van de afgelopen 25 rondes.. Nu hopen dat het met de clomid wel gaat lukken.. Spannend dat jij bijne je meting hebt ik duim dat er een mooi ei zichtbaar is. Ik krijg de eerste ronde helemaal geen metingen dus word heel spannend
Hoi allemaal, Hier nog steeds niks... heel vreemd want afgelopen di/woe had mijn menstruatie eigenlijk moeten beginnen. Het voelt ook niet alsof het eraan zit te komen, heb normaal erg veel last van krampen en stemmingswisselingen maar nu geen van beidde. Heb mezelf voorgenomen om morgen nog een keer te testen als het dan nog niet doorgezet is en anders weet ik het eigenlijk ook niet. dan maar afwachten! Spannend tesselaar ik hoop voor je dat je een mooi eitje hebt! Maybe3, werken jullie met ovulatietesten dan? en als je geen metingen krijgt ben je dan niet bang voor overstimulatie? koesterhoop hoe is het met jou?
@mamalucy: nee zo bang ben ik daar niet voor, en ja gebruik nu inderdaad ovu testen en dus veel klussen deze maand.. Welke cd zit je nu? en weet je wanneer je ei daadwerkelijk is gesprongen? Vandaag 1e tablet geslikt, en voel me alleen een beetje zweverig maar meer gelukkig niet..
ik zit nu op dag 32 en mijn ei is gesprongen op dag 16. heb toen een echo gehad waar het eiblaasje nog op te zien was maar met een flinke deuk wat zou betekenen dat ie net gesprongen was. heb die ochtend ook een positieve ovulatie test gehad dus ben er vrij zeker van dat het deze dag is geweest.
hier last van zwangerschapverschijnselen maandag spuitje gehad pregnyl 5000 denk dat het daarvan komt ..... ik denk nega want heb niets gevoeld van sprong
@koesterhoop: balen meid dat je er z,n naar gevoel overnhebt... Duim toch voor je.. Dames even een vraag... Vandaag 1e tablet maar me ongimlijkt ineens als sneeuw voor de zon verdwenen...
ja ik heb daar geen last van gehad want aangezien ik clomid pas de 3 de dag van men ongi moest nemen, waren die al gdn bij mij, mijn ongi duurt niet langer dan 3 dagen
ik zou maandag bellen naar je gyni wnat dat lijkt me net normaal, lees ook even de bijsluiter zou ik zeggen
@ mama Lucy, Spannend allemaal. @ mabye3, Hier geen last gehad met de clomid. normaal 4-5 dagen ongi, en met de clomid ook.. was alleen de laatste dag van de clomid een beetje duizelig. @ koesterhoop, moet je je eisprong al hebben gehad dan? Ik dacht dat je dinsdag lab had.
nee zo 12/09 ongi 15/09 clomid 24/09 gyni controle ei 18mm 24/09 spuitje 5000pregnyl 2/10 bloed laten trekken voor te kijken of ie gesprongen is maar zorgt pregnyl er normaal niet voor dat eitje springt?
oke, dan ben je al ff verder als ik dacht Wat de pregnyl precies doet, weet ik niet. heb ik (nog) niet gehad. Spannend... succes op het "wachtbankje" hopelijk klopt je gevoel niet!
Hier is de ellende doorgekomen vandaag... wel een paar dagen later als verwacht. dus morgen weer beginnen met nieuwe ronde clomid.
@mamalucy: balen meid.. maar je weet iig waar je aan toe bent.. mag ik vragen waarom je dan morgen al begint met clomid? want als vandaag echt is doorgebroken moet je toch vandaag als dag 1 rekenen? hier nog licht ongi alleen knallende koppijn van de clomid, gelukkig verder nergens last van