Tesselaar, wat balen zeg! Hopen dat de volgende ronde beter gaat. Ik ben nog steeds niet ongesteld, zit op dag 33 van mijn cyclus. Snap er niets van. Rond 8 januari was mijn ei, als ik deze dan zou hebben gehad, dan had ik toch al ongesteld moeten zijn? Of heeft dat niets met je ei te maken? Vandaag zo misselijk dat ik moest kokhalsen! Zelfs het lekkere geurtje van mijn vriend kon ik vanavond niet verdragen, dat terwijl ik er anders zo opgewonden van wordt... Verder nog nieuwe ontwikkelingen?
Chantal weet je zeker dat je ei rond de 8ste was? De periode tussen eisprong en menstruatie is namelijk altijd rond de 14 dagen. Als ik het goed onthouden heb tussen de 12 en 16 dagen. Heb je al getest? Ik hoop voor je dat je lekker zwanger bent!! Je hebt wel typische kwaaltjes dus wie weet. Spannend!! Anders even je arts bellen? Bij ons is de afspraak dat ik moet bellen als ik een cyclus heb van 35 dagen of langer.
Ja dat weet ik zeker, ik had toen mijn laatste FM en hier was een follikel te zien van 30 en 24mm. Toen zei de gynaecoloog; Ik denk niet dat hij springt maar het zou nog wel kunnen. Ze hebben niet gecontroleerd of deze is gesprongen omdat, volgens de gynaecoloog, de follikel te groot zou zijn geweest. Heb wel het idee dat hij is geweest. Maar als hij niet is gesprongen dan had ik ook ongesteld moeten worden, of niet? Leer steeds meer dingen over mijn lichaam, maar het is wel erg frustrerend! Ik had maandag willen testen, maar kan waarschijnlijk toch niet wachten...
Als je geen eisprong hebt gehad word je ook niet ongesteld zo heb ik (voordat we onder behandeling waren) 6 maanden geen menstruatie gehad, omdat ik uit mezelf dus geen eisprong krijg. Heb je al een vervolg afspraak staan met de arts?
Ik heb nooit een ei sprong gehad maar werd wel altijd ongesteld. Nee, nog geen nieuwe afspraak. De dienstdoende gynaecoloog zei mij dat ik eerst moest afwachten tot ik ongesteld werd. Ik kon immers nog een ei spong krijgen. Dus eigenlijk moet ik dus afwachten. Erg vervelend want nu weet ik nog niet waar ik aan toe ben.
Jeetje dat is lastig ja! Mag ik vragen hoe je dat weet dat je nooit een eisprong had? Ik merkte het namelijk alleen omdat ik dus niet ongesteld werd.
Natuurlijk mag je dat vragen. Ik heb eigenlijk altijd onveilig gemeenschap gehad. Ik ben 7 jaar bij mijn ex geweest en we hoopten dat het een keer raak zou zijn. Dit gebeurde in de 7 jaar niet! Toen wist ik al dat er iets niet klopte en heb onderzoeken laten doen. Mijn baarmoeder bleek in hart vorm te zijn en ik had geen ei spong. Ik ben bij mijn ex weggegaan en na een jaar heb ik mijn huidige vriend ontmoet. Ik heb hem eigenlijk gelijk van mijn situatie verteld, dit omdat hij ook graag kinderen wilde. We zijn daarom al Snel naar het ziekenhuis gegaan voor onderzoek maar deze wilde eerst niet helpen. We moesten eerst maar een jaar proberen was hun reactie. Mijn vriend ging er, gelukkig, gelijk tegen in en we moesten alle artsen overhalen ons te helpen met onze wens. Uiteindelijk mocht ik toch mee voor een echo die dag. Daar zagen ze mijn baarmoeder en we vonden dit bijzonder. Ook zat er een grote folliker die elk moment ging springen. De week erna moest ik bloed prikken en daar was nogmaals het bewijs. Ik had geen eisprong gehad! Inmiddels hebben ze een kijkoperatie gedaan om te kijken of alles wel werkte naar behoren. Dit was allemaal goed. Later is mijn baarmoeder geopereerd en deze is nu ook beter van vorm. Mijn eisprong heb ik nog niet gehad. Vandaar mijn Clomid gebruik vanaf December afgelopen jaar.
ik heb gister mijn eerste pilletje genomen. Volgende week vrijdag weer naar het zienhuis en dan zullen we zien of het werkt allemaal.
@tesselaar, balen dat je ongesteld bent geworden!! Morgen weer met de clomid beginnen? @chantal, wat vervelend allemaal deze onzekerheid! Kan me voorstellen dat deze onzekerheid vervelender is als de negatieve test :s Kan je niet bloed laten prikken om te kijken of er een eisprong is geweest? ik moet zeggen dat ik van mezelf uit ook geen eisprong heb. Wordt ook niet vanzelf ongesteld. @molly, ik zie aan je banner dat je nu op je 5e cyclus dag zit. Maar gister pas eerste clomid genomen. Moest je niet op de 3e dag beginnen? Ik moet altijd op de derde dag beginnen en op de vijfde dag de laatste. En hoe zit het met de bijwerkingen? Ik heb altijd flink wat last van overvliegers. Dit voornamelijk 's nachts. Hierdoor slaap ik ook een stukje slechter. Maar ik heb het er graag voor over
Jeetje chantal jij hebt al heel wat meegemaakt lees ik nu. Idd vervelend die onzekerheid. Hoop dat je alsnog snel positief test of dan maar ongesteld word zodat je in ieder geval verder kan! Ik moest ook steeds van dag 3 tot 7 clomid slikken alleen afgelopen maand vanafdag 5 omdat hormoonwaarde nog veel te hoog waren. Maar wel altijd 5 dagen. Jij maar 3 dagen dan avda? Ik zit nu 4 dagen voor nod. Nog steeds niet getest (best trots ) heb alle andere rondes steeds veel te vroeg al getest. Ga nu echt proberen te wachten en gaat best goed alleen vind ik het nu wel spannend worden. Manlief is er alleen van overtuigd dat t weer niet gelukt is voorgevoel zegt ie. Hij is bang dat we volgende maand toch het vervolgtraject in moeten. Wat dat ook mag zijn.
Nou hier is het onweer! Volgens mij ben ik vannacht ongesteld geworden! Ik baal enorm. Al die symptomen zaten dus toch tussen mijn oren. Ik ben er teveel mee bezig, zegt iedereen. Ja klopt! Maar ik wil zo graag... =(
Oooh balen chantal! en ik snap dat wel hoor. Ik kan dat ook moeilijk loslaten. Andere mensen hebben makkelijk praten! Moet je nu weer terug naar t ziekenhuis?
hey meiden! ik heb al een keertje eerder vragen gesteld voordat ik naar de gyn moest, maar nu ben ik geweest en heb inderdaad clomid voorgeschreven gekregen. Ik zou graag mee willen kletsen in dit topic. Zal mezelf nog even voorstellen: Ik ben 27 (bijna 28) en heb een klein kereltje van 16,5 maand. Sinds de bevalling ben ik 4x ongi geworden. van het voorjaar wilden we eens gaan kijken voor een tweede, maar ik zag de bui al hangen ivm uitblijven menstruatie. In aug 2012 dus gehoord dat ik PCOS heb. 13 kilo afgevallen en nu eerste ronde clomid 50 mg. Ik ben vandaag begonnen met clomid (nu menstruatie dmv primolut) en volgende week vrijdag een FM. Ik ben zo benieuwd of het aanslaat! Vind het zo spannend. Ondanks dat wij dus al een kleine man hebben, maken we de mmm voor het eerst mee. (ons zoontje was een enorme lucky shot!, zonder dat wij dat wisten toen) ik heb even teruggelezen: Chantal: balen meid!! de tekenen waren zo goed. Echt rot.. op naar de volgende ronde dan maar... mama lucy: hoop dat het toch raak is deze keer! echt knap dat je het zo lang volhoud om niet te testen *respect* molly: wij moeten op dezelfde dag naar het ziekenhuis, spannend!
Hallo meiden, ik verga op het moment van de pijn en ben enorm ongesteld. Het is rood en er zitten enorme brokken in! Ik eet pillen voor het leven om het een beetje dragenlijk te maken. Morgen bel ik gelijk de gynaecoloog want dan is het dag 3 en moet ik, zoals ik verwacht, weer met de clomid beginnen. Hoe gaat het met jou, mama Lucy? Molly, al last van bijwerkingen? Ik kreeg die overigens niet gelijk maar een week later. Seentje, welkom!
Welkom seentje! Molly hoe gaat het met de bijwerkingen? Hoop dat t meevalt. Chantal wat zei de gyn? Hoop dat je snel wat minder last hebt! Welke pillen gebruik je? Ik pak altijd aleve feminax die werken voor mij echt super! Neem ik sochtends in en dan heb ik hele dag geen past. Ik moet nog 2 dagen wachten.... Om gek van te worden!
Ik heb gebeld en moet rond 2 uur terug bellen. Krijg dan te horen van hoe en wat. Heb op het moment ibrufen en Asprine. Aleve werkt bij mij ook goed, maar red me hier ook redelijk mee. Spannend! Nog 2 dagen maar! Hoop dat je niet ongesteld word en je een positieve test in handen hebt.
Vanmorgen ben ik me rot geschrokken. Mijn laatste dag van ongi was afgelopen zaterdag met nog wat laatste oude restjes. Toen ik vanmorgen echter opstond voelde ik iets lopen dus ik deed snel mijn onderbroek uit en ik liep naar de badkamer. Toen ik daar aan kwam voelde ik nattigheid op mijn benen. Kijk ik naar beneden zitten mijn hele benen aan de binnenkant bijna tot aan mijn knieen onder het bloed. Ik schrok me dood. Dat is dus uit me gelopen van het kleine stukje van mijn slaapkamer naar de badkamer. Ik had gister en vannacht ook al veel buikkrampen. Maar verder merk ik er niets van. Geen emo huilbuien of boosheid of zo. Maar misschien dat dat nog komen gaat. @chantal86: Wat balen meid dat je zo veel pijn hebt. Laat ons even weten wat de gyn heeft gezegd. @mamalucy: kan me voorstellen dat het voor je gevoel heel lang duurt. Zoek lekker afleiding dan gaat de tijd wel wat sneller. Succes @avda: mijn banner klopt niet. Ik ben op dag drie begonnen met de clomid. Heb alleen altijd iets stoms. Ik krijg vaak 's avonds laat 1 druppel bloed, dan de volgende dag helemaal niks en dan de dag daarna zet het door. Ik moet van de gyn beginnen met tellen op de dag dat het doorzet. Maar ik had mijn banner al eerder aangepast, dus die klopt niet meer. Vandaag heb ik mijn laatste pilletje. @seentjuh: wat leuk allebei de eerste ronde en allebei op de zelfde dag een fm. Wordt een spannende dag vrijdag!