Dames!! Daar ben ik.. Sorry, na de geslachtsbepaling meteen naar schoonouders geweest theetje doen.. Maar ... ITS A BOY!! Even verwerken.. Ml zit helemaal in de zevende hemel!!!!
Leuk! Gefeliciteerd. Zal best even omschakelen zijn, wat natuurlijk niet betekent dat je er minder blij mee bent. Nou lekker shoppen dus!!
Hahahaha ben helemaal enthousiast! Geweldige echo, en hij was weer helemaal druk aan het doen en bewegen en rollen en draaien! Morgen ga ik naar Adam idd om te shoppen hihi
Gefeliciteerd Yankee!! Kan me voorstellen dat het even omschakelen is. Veel shopplezier vandaag! Onze dame was eigenwijs gisteravond. Ze lag de hele tijd met een voet of hand in het gezicht. Al het gepor en geduw in mijn buik interesseerde der niks haha dus ze bleef gewoon lekker liggen zoals ze lag. Wel nog hele mooie foto's mee gekregen maar we mogen 5 mei weer terug komen, gaan we het nog is proberen En ze is weer giga gegroeid! In 6 dagen tijd 3cm en 63gr.!
Beeb wat leuk!!! Hahaha je ziet al echt vorm van gezichtje en al!! Hier deed meneer heel druk. Alsof die aan het kickboksen was. schoppen en met de armen zwaaien en dan weer verdedigen. Was echt leuk om te zien.. Vond de echoscopiste zo lief! Ze nam zeker een half uur de tijd voor de echo. En van alles aangeven. En laten zien.. Echt super lief en we hebben een kortingskaart gekregen voor een evt volgende keer dus als ik zo rond de periode van beeb/liesje zit ga ik toch weer koekeloeren!
Ja, was zo mooi!! <3 En ze was al aan het dalen! Wel heel snel maar gelukkig wel met hoofdje naar beneden haha. Mooie foto van jou Yankee! Zo lief die handjes en voetjes. Leuk dat je weer terug gaat! Weer iets om naar uit te kijken.
Mooie foto's meiden! blijft zo bijzonder om te zien... dat zoiets dan in je buik groeit hier nog niet ongesteld maar negatief getest vanochtend. . Hopelijk breekt het dan snel Door zodat we weer verder kunnen ..
Mooi beeb hoe t zo lekker in ke buik ligt, ze worden ook zo groot, dat schoppen gaat zo hard ineens. Yankee laat je wel je aankopen zien straks veel plezier t is weer heerlijk weer! Mariah balen dat die negatief was hopelijk snel duidelijkheid!
vandaag cd 29 en 11 dpo maar gezien mijn lf steeds maar 10 of 11 is vandaag maar getest .. ach we zien t wel inmiddels al uit de naam beeb?
Mariah, hoop toch dat je te vroeg getest hebt! Liesje, als ik slaag zal ik zeker m'n aankoopjes laten zien Tot nu toe heb ik alleen naar jurkjes en haarbandjes bekeken dus moet even omschakelen haha.
Haha ben benieuwd Net naar de vk geweest Domderdag een groeisector omdat ze haar groot schatten ben benieuwd..
Toch nog wel beetje spannend Mariahh! Wie weet toch te vroeg getest. Liesje, dat schoppen gaat ineens wel heel hard ja. Waar halen ze de kracht vandaan met die kleine pootjes Ben benieuwd hoe groot ze bij jou is. Nog steeds geen naam voor ons meisje. Vind het echt nog steeds heel lastig.
Yankee en beeb wat een prachtige echo's weer! Fijn dat alles goed is en jullie weer even hebben kunnen gluren!