tika lees je onderschrift wauw gefeliciteerd! !!! Hopelijk is alles goed gegaan en genieten jullie nu
advies gevraagd.. Hij is hier wat beter te zien als op de foto. . denk gewoon een stomme indroger. . Hopelijk gauw duidelijkheid voordat we op vakantie gaan!
Ik denk cd 30.. was een paar dagen na ongi weer ongesteld geworden dus heb t deze maand niet echt bijgehouden. .tussen cd 26 en 30 iig Hoe is het veder met iedereen??? voor beeb en liesje gaat het ook al opschieten zeg! spannend!
Mariahh wat spannend meid! Ik zie ook niet zoveel maar ook ik ben een slechte tuurder. Heb je al opnieuw getest?
Hé meiden Sorry was deze link opeens kwijt ! Verder beetje druk geweest afgelopen tijd Maar jeej wat geweldig joh Tika gefeliciteerd !! Hoop hier uitgebreid je ervaring te lezen. Ik ben zo benieuwd of het echt veel pijn doet (super lage pijngrens en doodsbang) en voornamelijk hoe het met de uk gaat. Van harte meid Hier alsnog m'n buik foto met 21 weken morgen. Tijd vliegt en ik vind dit behoorlijk wat want was echt plat. Is toch wel echt een buikje nu toch,?
Mooi buikje yankee, ik stuur je ff een privé bericht ( dacht dat ik dit al had gedaan maar misschien toch niet goed gegaan) Wat fijn dat de 20w echo goed was. Mariah ben benieuwd naar je test van morgen! Hier gaat het allemaal goed. We zijn lekker aan het genieten van ons mannetje. Helaas was er iets mis gegaan met de druk van de geboortekaartjes..dus behalve familie weinig bezoek gehad. Heb mijn vriendinnen maar zelf laten weten dat ze meer dan welkom waren. Waren ze erg blij mee want ze wachtte idd op t geboortekaartje.. Erg lieve leuke kraamverzorgster!
Word een mooi buikje Yankee! Super dat alles goed was met de 20 weken echo. Tika, wat jammer van de kaartjes. Dan kan je inderdaad lang wachten op bezoek. Mariahh, hoe is het met jou?
Dank je meiden Tika bedankt voor je berichtje Hier lig ik net een bad Echt slopende dag gehad babyshoppen.. vond het best moeilijk om toch een keuze te maken omdat het dan zo definitief is. Maar toch vandaag de babykamer, kinderwagen, box, wiegje, maxi cosi, matrasjes, badje en standaard en klamboe besteld. Zo toch de grote dingen gekocht en alles wordt over 8 weken geleverd. Ben er heel blij mee. Twijfel nu toch opeens over het badje. Ik wilde eerste altijd een badje met van die zeep dispensers etc erin .. maar omdat kamertje niet heel groot is en ik ook nog schommelstoel wil heeft m'n man me overgehaald om een tummy tub met standaard te halen.. nu twijfel ik omdat ik een tummy tub 'zielig' vindt staan ofzo.. Hebben jullie badje of tummy tub?? Wij hebben zelf ook een bad dus zodra die kan zitten (6 maanden) koop ik een bad verkleiner en gaat die in het grote bad.. Hoe is het verder met jullie dames?
Moooi buikje yankee heb ook nog een mini buikje nog gelukkig is de baby heel actief. En wij hebben een tummy tub. Mijn dochter heeft er tot 2;5 in gezeten. een badje vond ze verschrikkelijk. Ze wou recht op. Ik vond het ideaal. Wij hebben vrijdag 20 echo. Spannend. ik zie ook wel een tuurstreepje. Snap wat je bedoelt. nog geen nod? Morge testen? Spannend zeg.
Leuk hoor dat shoppen! ben benieuwd wat jullie gekocht hebben! Wij hebben beide tummy tub en bad. Bad vond hij vreselijk. Tummy tub heeerlijk. Hij plaste en poepte van de ontspanning. Hij had beetje krampjes. Bootst beetje de baarmoeder na. Neem wel een brede is mijn advies!
Liva, wat leuk je dat je weer eens reageert!! Hoe is het met je? Weet je al wat het geslacht wordt van het kindje of krijg je dat vrijdag te horen? Dank je voor de tips. Tika, ik weet niet wat breed is. Ik twijfel nog steeds.. deze hebben we genomen (witte standaard en babyblauw tummy tub ) is dit 'groot' genoeg ?