Orwen, wat geweldig, een boek. Fijn dat dat mooi combineert met de zorg voor Alba. Ergens benijd ik je wel... ik houd zelf ook erg van schrijven, wat op zich wel helpt bij het opschrijven en organiseren van mijn gedachten in mijn proefschrift. Maar het is natuurlijk niet hetzelfde, ik schreef vroeger graag verhalen, maar nu kom ik niet verder dan bloggen en dan nog spaarzaam. Serendipity, bleh, weer een ongi in aantocht. Ik duim nog gewoon door, als altijd natuurlijk. Ik hoop het toch zo voor jullie! BB10, hetzelfde voor jou! Hier gaat alles goed... beetje onwennig op werk nog. Vandaag erg eenzaam geweest, niet zozeer omdat ik op een lege kamer kwam (mijn project-collega is verhuisd en heeft een nieuwe baan), maar vooral omdat de herinnering aan het werken met de zwangere buik zo sterk is. Ik vind het bijna abnormaal dat ik dat nog ZO mis. En toch is het zo. Ik kan er wel om huilen, ik ben gewoon heel slecht in afscheid nemen van 'periodes'. Heb gewoon moeite met de verandering. Blijkbaar. Maar goed, Renske heeft erg haar best gedaan op haar flesjes. Het was papadag en hij heeft het zo goed gedaan! Het record is gevestigd: 180 cc op de hele dag. Dat is natuurlijk minder dan 2 voedingen die ze normaal zou hebben in de tijd dat ik werk, maar toch heel goed van haar. Ze wilde de borst niet toen ik thuis kwam, maar ging lekker slapen en heeft toen lekker lang gedronken. Hihi, mijn man zei toen ik thuiskwam wel dat het nogal een dagtaak was om voor Renske te zorgen. Dat hij amper aan dingen toe kwam. Tja. Haha. Dat had hij denk ik niet helemaal verwacht, hihi. Maar hij heeft het geweldig gedaan, ik maak me daar echt geen zorgen om. Superpapa!!!
@Serendipity: Wat balen dat je je ongi weer verwacht! Maar je kan het nooit zeker weten, he? Toen ik zwanger bleek, had ik ook een enorm ongi-gevoel met buikpijn enzo. @BB: Alweer ongi geworden. Ik had nog zo'n goede hoop voor je voor deze ronde! En dan nog de operatie van je vriend en misschien de uitstel van de hsg... Sterkte! @Evenstar: Ik heb ook een flink aantal jaren helemaal niet geschreven, zo tussen mijn 18e en mijn 22e. Maar ik heb altijd boeken willen schrijven en op een bepaald moment dacht ik: ik kan het wel heel graag willen, maar ik moet het dan ook daadwerkelijk een keer gaan doen, anders gebeurt het nooit. Vrij logisch, eigenlijk Dus vier jaar terug ben ik eraan begonnen. Anderhalf jaar geleden was de eerste versie af, inmiddels ben ik aan de tweede serieuze herschrijfsessie bezig. Deze is behoorlijk omvattend en ik hoop hierna vrijwel klaar te zijn. En dan nog een uitgever vinden, natuurlijk Fijn dat de papadag zo goed ging! Was je nerveus? Ik had dat in het begin wel hoor, als mijn vriend een dag in zijn eentje zou doen. Dat kwam ook omdat hij er zelf nerveus voor was en er tegenop zag. Houd dan nog maar eens vertrouwen in iemand Maar het is altijd goed gegaan en nu ga ik met een gerust hart weg. Moet er wel vertellen dat ik veel moeite heb met het laten verzorgen van Alba door anderen dan mijn vriend en ik. Maar dit heeft misschien te maken met haar eenkennigheid. Het maakt het er in elk geval niet makkelijker op. Afgelopen maandag heeft mijn schoonmoeder veel voor haar gezorgd, terwijl ik nog thuis was en probeerde te schrijven. Ik zou in een koffietentje dichtbij gaan zitten (heb ik vaker gedaan, voor Alba er was), maar nu leek het me fijner er eerst nog maar wel te zijn. Ik ben tot de conclusie gekomen dat ik er maar beter gewoon niet bij kan zijn. Daar komt het op neer. Ik wil dan constant 'goede raad' geven ('nee, Alba vindt dat niet fijn', 'wij doen het altijd zo', 'nu moet je haar echt uit de box halen, ze vindt het niet leuk meer!') Vreselijk...ik ben zo'n moeder geworden....
Oh Orwen, ik ben precies zo'n moeder... ook tegen mijn man soms haha Vandaag nog, lag ze een beetje te kuchen op het aankleedkussen, en ik stond onder de douche. Ik maar brullen: je moet haar laten boeren, er zit iets dwars! In plaats van dat ik hem dat zelf laat ontdekken Het is denk ik voor het schrijven echt beter om in de buurt maar niet BIJ haar te zijn. Bij ons zijn het kdv, ons huis en mijn werk allemaal fietsbaar in 10 minuten. Ik kan dus zo op en neer als het moet. En het gekke is, op werk vergeet ik haar wel eens eventjes. Dan ben ik gewoon met werk bezig, en dat moet ook. Nu nog proberen om dat niet erg van mezelf te vinden... Ben heel benieuwd naar je boek. Hoop voor je dat je een uitgever vindt!
@ evenstar en orwen Zo schattig om te lezen hoe bezorgd jullie zijn!! Denk dat ik ook zo zou zijn, ik weet het nu altijd al "beter" dan m'n collega's... probeer me vaak in te houden, of iets in overleg te doen maar je denkt toch altijd dat jou opvoeding de beste is... anders zou je het niet zo doen @ de mama's Hoe was eigenlijk jullie 1e moederdag?? Zijn jullie nog verwend??
@evenstar: Als ik op mijn werk ben, kan ik ook zo een paar uur vooruit zonder aan haar te denken. Dan schrik ik opeens: ik moet nodig eens bellen! Ken het dus, zeker. Fijn dat alles zo lekker dichtbij is, voor jou! @serendipity: Op moederdag lag 's ochtends naast Alba in de box opeens een doosje bonbons. En 's avonds op mijn hoofdkussen een armband. Heel lief. Ik had mijn vriend een beetje gepest dat ik kadootjes en ontbijt op bed zou krijgen. Hij deed er maar schamper over Had dus niets verwacht, en had het ook niet echt erg gevonden. Wij deden thuis alleen aan moederdag toen mijn zus en ik nog klein waren en op school zaten. Was een leuke verrassing dus. Maar ik kreeg geen ontbijt op bed. Het was de beurt aan mijn vriend om uit te slapen
@ moederdag, mijn man was het vergeten, maar de zaterdag ervoor (na een paar hints van mij) ging hij even geheimzinnig ergens heen. Hij heeft nog even snel taart gehaald, zo lief. En Renske dronk die dag goed uit een flesje en is zonder huilen zelfstandig in slaap gevallen die avond (heerlijk is dat zeg). En ze heeft twee keer geschaterd, ook zooo lief. Dat was echt het mooiste van alles. En mijn ouders hebben dat weekend gezorgd dat ons balkon weer op orde was en voorzien van nieuwe blije bloemen en planten Normaal doe ik het balkon, maar met Renske kwam ik er niet aan toe!
Jullie zijn lekker verwend zo te lezen!! Hier zet de ongi nog niet echt door, zal vandaag of morgen wel komen!
Hey meiden, Even m'n hart luchten hier!! Ik ben er altijd vanuit gegaan dat als ik de symptomen van de 3e ronde niet krijg, ik ook niet zwanger ben... en zo dacht ik dat deze ronde niet raak was! Ik had immers al kramp en licht bruin verlies... maar ik wacht nog steeds op m'n ongi!! Ik dacht zelf dat ik gisteravond of uiterlijk vanmorgen ongi moest worden... Ik heb helaas geen temperatuur kaartje om te laten zien... maar hier ff een lijstje vanaf m'n ei... (helaas heb ik niet meer) 2 mei... 36.9 3 mei... 37.0 4 mei... 37.1 5 mei... 37.1 6 mei... 37.2 7 mei... 36.9 heel heel licht bruin verlies 8 mei... 37.0 9 mei... 37.2 10 mei.. 36.9 11 mei.. 36.9 heel licht bruin verlies 12 mei.. 37.0 heel licht bruin verlies 13 mei.. 37.1 14 mei.. 37.1 m'n temp is dus juist weer ietsjes gestegen... en sinds eergisteren geen licht bloed verlies meer! Ik durf het bijna niet meer te hopen, maar zal orwen dan toch gelijk krijgen? Ow ik had trouwens gisteren wel ongi krampen... die af en aan kwamen... echt duidelijk voelbare krampen, waarbij ik normaal echt wel (minimaal een beetje) bloedverlies heb... En of het nog niet genoeg was om mij te laten hopen, zei m'n vriend vanmorgen dat ik dikke borsten had gekregen ... (nou moet ik zeggen, dat ik dat zelf nog wel mee vind vallen hoor) maar hij weet alleen dat ik vandaag ongesteld moet worden en wist toen nog niks van mijn vermoedens! Pff ben al vanaf 5 uur (sinds ik heb getempt) wakker... maar nu ff hoofd leeg en ff naar ikea! Heb nog nooit zo lang volgehouden om niet te testen!! Maar meiden ik hou jullie op de hoogte!! @ bb Sorry meis als dit raak blijkt te zijn... we wisten allebei dat het een keer ging komen... maar hoopte dat we tegelijk die hoop zouden hebben!!
Er is maar een manier om het uit te vinden meid Hup, plassen op een stokje jij!!! Je zit ver genoeg van je ei! En hou ons aub niet te lang in spanning
Enneh, je lichaam kan elke keer anders reageren. Dat je wel of geen symptomen hebt zegt helemaal niks En welke symptomen al helemaal niet
Ser ik zou het super vinden als jij nu zwanger zou zijn, ik gun het je van harte! Mijn tijd komt nog wel (en die van Jilly ook). Ik moest wel even slikken maar dat moest ik bij alle andere ook, mijn wens is er nl niet minder op geworden. Toch blijf ik goede hoop houden en is mijn vreugde voor jou er niet minder door! Hier, vandaag gehoord dat mijn Lief eerst een MRI krijgt omdat de artsen vergeten zijn te kijken waar de steken vandaan komen die hij al maanden aangeeft. Mijn Lief is best een beetje boos geworden omdat hij nu telkens een andere arts heeft en dat ze allemaal iets anders vertellen. Nu heeft deze arts beloofd dat alleen hij hem nog behandeld. (dat is trouwens die arts die in het nieuws is geweest die dat 12 jarige jongetje in Afghanistan heeft gered) Dus nu wordt hij de komende 2 weken opgeroepen voor een MRI en dan overlegt hij weer met die arts wat er tijdens een operatie gaat gebeuren. Dus mijn HSG gaat volgende week woensdag door.
hey meiden, @ bb Sjees lekker nieuws van je vriend wat een eikels dat ze nu pas gaan kijken waar die steken vandaan komen!! Hadden ze natuurlijk wel ff eerder mogen doen! Wel fijn dat nu je test door kan gaan... spannend!! Tuurlijk gun je iedereen een positieve test, maar het blijft zuur! Met z'n 3e waren we er al zolang op aan het wachten... al zolang geleden dat iemand een positieve test in handen had... dat je het niet zo een twee drie meer verwacht... ik voor mezelf iig niet! En dan kan ik me voorstellen dat het toch ff een klap in je gezicht is.. ik moet ook nog helemaal aan het idee wennen dat het wel eens waar kan zijn ipv een droom @ jilly Voor jou hetzelfde, hoopte dat we met z'n 3e een positieve testen konden hebben, maar die kans is natuurlijk neit zo heel groot! Dat is misschien wel de eerste zou zijn van ons 3e had ik echt niet verwacht... en gun het jullie net zo hard!! Hoop dat het bij jou ook snel raak is!! Wat zijn jullie verdere stappen? @ hier Nou meiden, hier een voorzichtig, ik ben zwanger... denk ik! Heb vanmiddag een test gedaan (dus geen ochtend urine) en deze was licht positief... zal ff proberen een fotootje er bij te doen! Hij is niet zo positief als ik had gehoopt... en ben ook nog steeds bang dat het als nog fout gaat weer... net als ronde 3... dus heb voor morgen en zondag ook een test gekocht, zodat ik kan vergelijken en hopelijk wordt tie dan al wat duidelijker! Ik moet zeggen, moet nog erg aan het idee wennen, tuurlijk ben ik hartstikke blij... maar kan het eigenlijk nog niet geloven... zolang heb ik gehoopt op een streepje... en nu is tie er, en maakt me dat toch weer onzeker! Ik durf gewoon niet meer te hopen! Maar toch een blije ik... hier komt als het lukt... mijn fotootje
Ser dat noem ik niet licht positief hoor! GEFELICITEERD! Je bent zwanger!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Helemaal te gek, ik hoop dat deze beeb zich goed ingraaft (maar dat zal wel goed zitten met het bruinverlies) Ga maar lekker op je roze wolk zitten! Ik hoop dat Jilly en ik je snel mogen volgen!
En meid, ik heb hier testen gezien van meiden waar ik echt uuuuren naar staarde en dan kon ik nog niks zien, en die waren zelf zwaar overtuigd dat het raak was. Dit is DIK positief, hij straalt zo mijn scherm af en werpt zelfs een schaduw op de witte muur achter me. Echt.
Jippie!!! Serendipity!!!! Van harte meid. Echt super dat er weer een zwangere bij is! Wauwie!!! Ik kan me je voorzichtigheid heel goed voorstellen. Maar je voelt je al anders dan de vorige keer, toch? Had ik ook bij deze zwangerschap, dus dat is al een goed teken! Blijf positief, want dat is toch het fijnste! Lekker genieten hoor! Goh, jouw weekend kan niet meer stuk. Filet americain de deur uit. Rose en wijn weg. En jammer van de brie en toastjes zalm. Wat een opluchting voor je!
thnx voor de lieve berichten!! Ik geloof het nog steeds niet, maar denk wel dat het zo is Weetje wat bizar is... gisteren (nod) was het precies 1 jaar geleden van m'n miskraam... echt vaag! En ook super toevallig dat ik en m'n vriend (voor m'n ei) hadden gedroomd over dat we een jongetje kregen, allebei in dezelfde nacht!! Ik droom normaal alleen maar over meisjes... en m'n vriend droom volgens mij nooit over kinderen ook erg toevallig... nouja boeiend! Ben gewoon zwanger!! WAAAHH!! @ bb en jilly Ja, ja, ja... jullie moeten me heel snel volgen!!
@serendipity: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh! Wat ontzettend supergaaf! Zo ontzettend gefeliciteerd! Wat zegt je vriend ervan? Toch best superzaad, eigenlijk, hè? Weet je wat leuk is? Je kunt nu al een afspraak maken met een verloskundige! (Vond ik erg leuk; dan stond die maar vast.) En heb je al gezien wanneer je waarschijnlijk uitgerekend bent? Maak er een superweekend van, hè? Dikke kus! @BB: Wat ontzettend irritant dat je vriend steeds een andere arts krijgt. Fijn dat jullie nu is beloofd dat deze blijft. Op zich prettig dat je hsg nu wel kan doorgaan, toch? Dan schiet het tenminste een klein beetje op... Sterkte bij het onderzoek, als ik je niet meer spreek!