Kaatjekaa!! Leuk dat je er weer bent!! We hebben idd samen morgen onze nod! Voel jij al wat symptomen of niet? Heb het gevoel dat je je soms allerlei symptomen kunt aanpraten! Tijd gaat traag zeg!! Maar ja, morgen wordt manlief geopereerd aan z'n knie ( dus ben de hele dag met hem in t ziekenhuis ) zorgt er wel voor dat m'n gedachten ergens anders zijn
Heb even een dutje gedaan van een uurtje en m'n temp weer opgemeten Deze is aanzienlijk hoger geworden 37,4 Zal dit te maken hebben omdat ik even heb gelegen?
Ik denk dat het morgen ongelooflijk gaat ontploffen hier. Ik voel me vooral heel erg ongesteld aan het worden. Ik ga uit van een nieuwe ronde. Haha je oma die 3 maanden over tijd is... Niet voor te stellen! Tsja, vroeger. Die goede oude tijd 😜 succes!!
Yankee: ik temperatuur niet dus kan je daar niets over vertellen helaas. Weet wel dat als je geslapen bent je altijd lekker warm en rozig wakker word dus misschien stijgt het wel iets met slapen je temp. Maar dat is giswerk. Kaatjekaa; spannend hoor, hoop voor jou geen menstruatie, maar een buikpijntje en wel zwanger!
Haha kaatjekaa Ja heb hier ook enorm veel Krampen en zelfs rugpijn dus of er gebeurd morgen niks of er is een explosie haha
Krampen en rugpijn kan opzich ook een teken zijn Yankee! En bij die ene test zag ik toch echt een licht streepje.. Spannend he dat afwachten! Moet ff vuurspuwen hier hoor sorry:x Weet het mag niet klagen ben zwanger maar toch... Wij hebben het vrij snel verteld aan onze moeders meer i.v.m. als er wat mis gaat weten zij ervan.. Maar mijn schoonmoeder:x kan zoooo niet nadenken.. Ze heeft nu al voor de derde! keer iets op facebook gezet of een pagina leuk gevonden nu weer (ik ben een trotse oma) Terwijl wij nog zoooo hebben gezegd houd het voor je er kan nog van alles gebeuren en tot 10/12 weken houd je het voor je.. En WIJ zijn degene die het vertellen.. Mijn vriend is op dit moment voor 2 weken in het buitenland.. Dus ik mag het oplossen..:x Aangezien ik dit soort dingen al vaker heb gehad met haar lijkt ze het niet helemaal door te hebben. Meerdere malen aangegeven, moet ik dit nou weer doen.. Snap gewoon echt niet dat je dit niet begrijpt dat je juist dit geheimpje nog even voor jezelf moet houden... (sorry moest even ben wel iets rustiger nu)
Grrrrr schoonmoeders ook af en toe. Idd nog maar eens een x duidelijk uitleggen dat het jullie nieuwtje is en dat het niet aan haar is om al de wereld in te helpen. Verder al zw.klachten?
Jammer dat ze daar geen rekening mee houdt. Tis al heel wat dat jullie het hebben verteld. Als het mis zou gaan moet je het straks ook nog op Facebook zetten...dat is wel het laatste waar je zin in hebt dan.
Net contact gehad met vriend.. Die heeft haar gebeld.. En het zat volgens haar natuurlijk weer anders.. Ze vond een foto leuk van iemand anders.. maar het kwam wel op haar facebook dat zij die foto leuk vond.. Ze zou het NOOOOIIT vertellen.. Nee maar we zetten wel 3 keer dingen er op.. Heb best last van mijn liezen met lopen (bandenpijn zeggen ze nu al?)Verder af en toe steekjes baarmoeder en vlagen van misselijkheid vooral tijdens het eten koken heel vervelend.. Ontzettend zere borsten.. Maja het is voor een goed doel zeggen we maar zo he
Whaaaa wat wordt er veel gekletst hier! Ik heb het lekker druk gehad, dus wel veel afleiding, maar heb ondertussen nog wel wat gelezen hier! Ik lig nu al in bed, maar wil toch nog even meeschrijven . Nog bedankt voor jullie lieve reacties over mijn moeder. Gelukkig wel genoeg mensen om mee te praten, maar blijft natuurlijk een gemis. Maar als ik jullie verhalen zo lees, is het soms idd makkelijk om niet alles te weten . Maar hoeft idd ook niks te zeggen. Wel indrukwekkende verhalen hoor. Spannend allemaal meiden! Al die klachtjes en naderende NOD's! Yankee en Kaatjekaa, heel veel testplezier! Duim voor jullie! Vanesje, leuk dat jullie toch doorgaan met proberen! Ik heb ook al wat klachtjes hier... Had zaterdagnacht en zondagmiddag iets heel raars (en smerigs, sorry!!)! Ik had ineens heel erg veel slijm in m'n broekje... (Nogmaals sorry ) Echt nog nooit gehad! Leek ook anders dan gewoon vruchtbaarheidsslijm (dat zou ook erg laat zijn, toch?). Na vegen bleef het ook weer weg. Snap er niks van. Verder soms ook een soort drukkend gevoel, alsof m'n baarmoeder zwaarder weegt... Weet niet hoe het anders te omschrijven. En wat steekjes. Pffff ben zo benieuwd! Wil mezelf ook niets aanpraten. Oh en meisje of jongen... Allebei leuk! Mijn vriend gaat al uit van meisje . Nou slaap lekker! Ik kijk uit naar de ontwikkelingen hier morgen!
Social media is ook niet altijd handig Tika. Hopelijk heeft ze het wel begrepen nu! Millie, wat raar, dat slijm! Er maar gewoon vanuit gaan dat het niks was haha. Zolang het geen bloed is.... Drukkend gevoel heb ik gisteren ook gehad. Ben ook opgeblazen als een ballon. Ik had foto van mijn buik laten zien aan iemand die ik goed ken, en die weet dat we een poging wagen, en die zei dat ik er al uit zag alsof ik 4 maand zwanger ben Wel mooi gezicht overigens haha. Nou kan dat bij mij van alles zijn omdat mijn darmen nog wel eens vreselijk heftig kunnen reageren als ik bepaalde dingen eet. Maar nu blijft de opgeblazen buik en gaat het niet zoals gewoonlijk weer na een paar uur weg. Spannend Werd net ook wakker met steken en weer beetje kramp gevoel. Zit heel erg te twijfelen wanneer ik moet testen
Ja dat is niet leuk, ik heb ook zo'n schoonmoeder zie het er al helemaal doen. Werd vandaag wakker met steekjes in mn lies en in mn buik niet pijnlijk en veder beetje opgeblazen gevoel Maar vorige maand had ik ook een hele opgezette buik inderdaad of als ik al zwanger was en dat was niet zo dus ik ga veder met wachten gelukkig drukke werk week! Fijne dag allemaal! !
Goedemorgen dames!! Vandaag is m'n NOD. Heb besloten niet te testen vandaag omdat ik wel ongi krampen heb. Vind het ook zonde van een evt test terwijl ik zoveel krampen heb.. Manlief wordt vandaag geopereerd dus daar ga ik mij druk mee houden, en mocht er zich een rode vlag voordoen laat ik het weten! Laten we hopen van niet haha
Gekke is, ik ben nooit overtijd geweest en heb altijd een dag voor m'n nod ( gisteren dus ) al dat ik oud bloed verlies voor het se volgende dag helder rood aanzet.. Ik heb tot op heden niks gehad.
Tanker, succes vandaag met je vriend! En knap dat je nog niet getest hebt! Ik ben heel benieuwd, dat je zegt dat je een dag voor nod vaak al wat bruin verkiest en dat het nu niet zo is is een goed teken! Hopen maar!
Succes Yankee! Hier kan vandaag de rode vlag uit! Het is wel een stuk minder dan normaal! Alleen maar prima! Waaaat!! Die schoonmoeder!! Echt heel erg! Dan komt het stoom toch uit je oren. Pff... 😡💨