Dat ziet er echt mooi uit! Ben benieuwd straks naar die foto's Ja 25 euro had ik er ook nog voor over gehad, dat is een leuk bedrag! Maar de goedkoopste bleef 50 euro.. Of ik moest naar de andere kant van Noord-holland. En dan kun je net zo goed de dure doen ivm de benzinekosten.. En vooral in de december maand is dat voor ons altijd veel geld.. Heleboel verjaardagen en ook nog kerst vieren.. Al helemaal klaar om het je ouders en schoonouders te vertellen Beeb? Is het nog gelukt met de cupcake spullen?
Meer dan klaar haha. Het worden geen cupcakes maar gewoon een normale cake. Denk dat ik hem ga bakken in een tulband vorm. Daarboven op glazuur en roze en blauwe muisjes en babyvoetjes in roze en blauw van suiker. Dus alles is eetbaar
Hoi meiden! Mammadoe, wat een mooie echo! En een super originele bekendmaking, (ook al issie van Pinterest haha). Beeb, ohh wat leuk dat je die echo krijgt! Wist niet eens dat het bestond joh! Mariah, en? Hoe ga jij? Gisteravond dacht ik weer, ja het gaat komen. Last van mijn buik en onderrug. Geborrel en gedoe. Af en toe een kramp.... Maar daarop volgde een scheetje.. Heb nu dus steeds s avonds last van mijn buik. Buik is dan ook echt opgezet. Maarrr lieve dames, nog geen ongi dus! Denk wel dat het vandaag door gaat breken helaas.. Dan heb ik ook precies dezelfde cyclus als vorige maand (33 dagen). Hou jullie op de hoogte!
Ohhj wat spannend anoniempje. ik duim voor je. wat een leuke foto om het bekend te maken. Zo.iets had ik ook in gedachte maar dan zonder kerstboom hoe oud is je dochter? Hier heel veel vruchtbaar slijm dus klussen gezellig door. Uit vele ervaringen erg vruchtbaar na miskraam. Al is dat nooit bewezen. maar wij maken het gewoon gezellig. Nu vakantie dus allebei ontspannen en dan komt het altijd sneller van. Vanavond even weg met ze 2e. Gezellig
Nou wij hadden vanochtend de eerste echo... We zijn nog in shock, maar wel heel gelukkig... Er groeit namelijk niet één kruimel in mijn buik, het zijn er 2!!!!!!! Moet wel echt nog even bijkomen van de schrik hoor haha!
Beide hartjes zien kloppen. Het is nog niet helemaal duidelijk, maar het leek er iig sterk op dat ze één placenta delen. De verloskundige schatte ze op 8 weken, maar het was lastig meten. Ik heb de 31ste een afspraak bij gyn en een echo in het ziekenhuis. Dan hopelijk wat meer duidelijkheid. Vind het heel bijzonder en leuk, maar vind het ook heel erg spannend allemaal! Gaat ineens zoveel door m'n hoofd!
Wowwww wat moooi zeker even schrikken dan. Groeien ze goed en is er al te zien of het 1 of 2eiig is? Gefeliciteerd
Waaaaaaaat Millie! Wat een verassing zeg!!! Snap dat je gelijk ook met allemaal praktische dingen in je hoofd zit. Wat gaaf joh! Zo bijzonder. En wat zegt het dat ze 1 placenta delen dan? Zijn ze dan 1eiig ofzo? Echt bizar hoor!!! Gefeliciteerd! Anoniempje spannend hoor!!! Hoeveel dpo zit je nu dan? Beeb, wist ook niet dat dat soort echo's bestonden. Zal wel flink wat kosten denk? Wij waren destijds voor een gewone 3D al meer dan 100 kwijt. Ga dat dit x niet doen. Was leuk....maar geen 100 leuk En leuk die tulband, is dat vandaag dat je het gaat vertellen of met kerst? Spannend hoor! Onze dochter is 2 jaar en 9 maanden oud. Vanmorgen zei ze dat ik d'r beste vriendin was want we hadden matchende ketting en armband om *smelt!*
Wauw Millie!! Komt het bij een van jullie voor de fam? Ben benieuwd naar je echo van de gyn. Dan ben je al een week verder dus dan zal het er al heel anders uit zien. Kan me voorstellen dat jullie in shock zijn! Anoniempje, jij houdt het wel heel spannend haha. Hopelijk breekt het niet door en heb je morgen gewoon een positieve test! Liva, je hoort het inderdaad heel vaak dat je na een miskraam extra vruchtbaar bent. Hoop dat voor jullie ook! Mammadoe, die echo is inderdaad niet goedkoop. 4D HD live echo uitgebreid opgenomen op DVD of USB stick inclusief Kleurenfoto en een serie zwartwit vergrotingen kost 100,- euro. Ik ga morgen bakken en we vertellen het met kerst. Super lief van je dochter! Inderdaad een smelt moment!
O btje hetzelfde als toen dus. Wij wilden toen het geslacht niet weten, dus kan je ook steeds niet dat lijfje in beeld brengen. Tis dus alleen echt leuk als je gewoon alles kan bekijken.
Ja inderdaad. Maar wij willen het wel graag weten haha, puur uit nieuwsgierigheid. Denk dat we ook de vroege geslachtsbepaling doen bij dat echo centrum. Kan vanaf 15 weken. En het is gewoon leuk om een keer extra te kijken haha.
Dames wat een mooie echo s allemaal! Ennooknnog een tweeling! Hier wordt k vrolijk van! Bijzonder mooi!
Wauw Millie!! Wat leuk gefeliciteerd!! Snap dat t eff soort van schrikken is, maar een tweeling is zo leuk! Een vriendinnetje van me heeft 2 jochies van 7 maanden, zo leuk! Gaan elkaar nu helemaal ontdeken!
Wauw millie super maar zal wel even schrikken zijn. Ik ga vanavond aan vriend lief zn opa vertellen dat hij voor het eerst overgroot opa wordt.
Woww Milie wat bijzonder zeg! Snap dat dat wel even schrikken was. Maar ontzettend leuk en spannend hoor! Die tulband is ook leuk idee! Ook een beetje in de kerstsfeer natuurlijk Liva hoop dat het snel weer raak is voor jullie! Klinkt iig goed al dat vruchtbare slijm.
millie wat bijzonder! 1 placenta delen 8s 1 eiig toch? Ik hoop dat je een voorspoedige zw gaat hebben en dalijk 2 ling mama bent van 2 hele mooie wondertjes! Hier vanochtend flinke temp dip en jawel vanmiddag ongi geworden even een baal momentje hier.. Hopelijk word ronde 5 dan onze ronde! weet niet hoe het komt want wist dat ik ongi zou worden maar toch echt down gevoelens.. schaam mezelf er zelfs voor! vandaag maar even balen en dan weer vol goede moed verder..
... Ik stodn vrolijk op vandaag... Toen ik rond 12 uur d ehond ging uitlsten had ik krsmp... Menstruatie kramppp.. Zo wssr je weeig van wordt.. Het blleef maar aanhouden, snapte er al niks van not geen eisprong gehad dscht ik... Toennik terug kwsm hsd mn papegaai wst gesloopt, ik hebbheel boos gedssn tegen hem en was daarna boos op me zelf... Heb mn scheen gestoten en liet daarna ook nogmeend een kopje kapot vallen... Op de bank gelegen, liggen schelden omdst ze zon in mn gezicht scheen... Nu ga ik net naar de wc en ik bloed alsneen mallen... Ik heb zitten huilen opnde wc...Ik snsp er niks van
Mariahh, dat is balen meid Je hoeft je zeker niet te schamen hoor. Ondanks dat je het gevoel hebt dat het niet gelukt is is het evengoed een domper dat je ongesteld word. Baaldag hebben mag best! Tessebess, jeetje, dat is echt niet tof Erg vreemd. Lijkt me toch verstandig nog eens naar de huisarts te gaan! Je zit pas halverwege je cyclus.