Och lief plaatje beeb... K woon vlakbij rdam! En niet idd niet aaibaar voor iedereen maar wel voo mij
Vind het wel een twijfel geval Tika Aan het voorhoofd te zien zeg ik meisje, aan de vorm jongen haha. Liesje, in ieder geval geen 100% haha. Heb geen idee wat het werkelijke getal is maar er zijn ook zat jongens met een meisjes skull en ook meisjes met een jongens skull. Ik neem het een beetje met een korreltje zout zeg maar Heb meer vertrouwen in de nub theorie. Tessebes, belangrijkste is dat het beestje lief is voor jou. Zou wat zijn als je je eigen dier niet kan aaien en de buurman wel haha.
Mooie echo Beeb! Lief van jouw vk! En idd als ik naar de schedeltjes kijk zou je dus zeggen Beeb een meisje en Yankee een jongetje. Zit nu mijn echo te bekijken, maar super duidelijk vind ik hem niet. Ik denk zelf dan misschien jongetje, ik plaatst hem zo nog wel een x moeten jullie maar even meekijken Yankee, jammer dat je ongi geworden bent, maar aan de andere kant kan je dan wel volop van Thailand genieten en van al het eten. Ik vond het toen best wel zuur dat mijn vriend allemaal fantastische cocktails voor 1 ofzo zat weg te tikken en ik een btje kokosnootsap zat te drinken hihi.
Ben benieuwd Mammadoe Ben inderdaad ontzettend blij met deze praktijk!! Lijkt me flink frustrerend ja als je geen cocktails mag drinken en je vriend dat wel zit te doen haha. En wij maar denken dat wij goedkoop dronken op Kreta...a 3,- per cocktail haha. Hadden ze trouwens geen alcohol vrije cocktails? Wij hadden daar toen nog wel vrij veel keuze in. *mist Kreta*
Nou was niet veel keuze geloof ik. En toen ik vertelde aan een Thaise vrouw dat ik zwanger was stopte ze gelijk met mijn voetmassage. Nou nee, ze pastte hem er op aan. Niet meer zo met drukpunten enzo. Mag allemaal niet. Ik ben trouwens blij dat ik weer naar de sauna mag!!!! Mis dat echt enorm. 15 januari ga ik voor werk een dagje, dus verdien ik er nog geld mee ook hihi
Jeej we krijgen een hermafrodiet Nou we wachten donderdag wel gewoon "rustig" af haha Vervelend Mammadoe met je werk dat soort uitjes hebben.
Jeeeetje wat een gekletst. Wat een gezelligheid oh balen anoniempje snap je keuze wel. ik woonde eerst in Amersfoort maar sins februari plaatsje naast zwolle. daar werkt mijn man en had nog een koophuis en ik huur huis. Eerst dubbele kosten maar was niet meer.op te brengen en besloten om te verhuizen. Wel redelijk klein hier.maar wel knus. leuk al die echo foto's ik wacht nog vol spanning tot zaterdag. wel rommelende darmen enorm gevoeleige tepels en vandaag een vlaagje misselijk geweest. En mijn temp nog steeeds hoog. 37.1 - 36.9 -36,9 -37,0 Ga er van uot dat het niet zo is en gewoon ongesteld wordt. uit zelf bescherming. Maar hoop stiekem wel natuurlijk
Haha een hermafrodiet. Niet te hopen Maar dat is dus de rede waarom ik het met een korreltje zou neem Mammadoe, ik zou zeggen jongen ja Je temp ziet er goed uit Liva. Maar hij kan inderdaad zo van de ene op de andere dag weer zakken. Duim voor je!
Ja ik neem het ook zeer zeker met een korrel zout hoor haha. Ga duimen voor jullie dat het een mooie test word liva! Ga je testen op je nod of wacht je het gewoon af?
Ik denk idd ook steeds meer jongen en mijn moeder dacht het ook, en die heeft het echt vaak goed bij mensen. Morgen maar eens bellen om de pretecho in te plannen. Was er vandaag niet van gekomen. Liva, oeeeee hoop het echt voor je! Die gevoelige tepels is wel echt een symptoom.....ben ook benieuwd war je van plan bent qua testen....
O liesje je had het trouwens over pukkeltjes. Had ik ook flink idd. Maar ben bij de apotheek een goede reinigingsmouse en make-up remover gaan halen voor de vettige huid, en helpt echt goed! Stuk minder pukkels sindsdien! Ik ga slapen, veel te drukke dag gehad blegh!
Ik wil dan zondag testen als het uitblijft. Bij mijn 1e app verwachten ze donderdag mijn nod en bij een andere app verwachten ze vrijdag mijn nod. ik had 26 positieve ovulatie test. Zou nu ongeveer dpo 9 zitten had vandaag ook een heel zeker gevoel. Dus hopen dat het klopt. anders kan ik er ook wel mee leven maar liever nu dan later haha. probeer niet gek te worden haha en hou vol dat mijn nod gewoon komt
Ja zeker spannend zeg.. werd vannacht zelfs wakker door mijn borsten. en net wat krampjes en hele vlats wit waterig afscheiding dacht ohjee ongesteld maar was heel waterig spannend