Ja ondanks dat ik pas net bezig ben voelt het al lang. Ja wij zitten ook vaak te dromen op wie het lijkt. Wij waren allebei als kind van die ondeugende boefjes dus m'n moeder zegt Wellens voor de gein jullie krijgen het druk.
Hoi liesje12345, mijn man en ik waren regelrechte relschoppers... Baart me weleens een beetje Zorgen moet ik zeggen hi hi hi
Ik heb uit frustratie de laatste test net ook maar gedaan haha. Uiteraard niks veranderd Maar nu heb ik in ieder geval niks meer liggen. Zie het vrijdag wel... Wat jammer Liva... Wanneer is je volgende nod?
Haha ik heb ze ook allebei gedaan heb nu ook niks meer wil ook pas einde van deweek weer testen als ik dan nog niet ongeste ben.
Volgens mijn app is 4 november mijn nieuwe nod. Heb een redelijke nette cyclus 27/30/28 dus dat is netjes. over 2 weken weer ons best doen toch wel weer een teleurstelling.
Hoeveel dpo zitten jullie nu? Ik denk 10 of 11 dpo.. Ben best wel beetje down had zo gehoopt op een streep, ben moe, misselijk ( niet overgeven) vreetbuien loop mezelf in de weg..
Hihi ik was als kind erg druk en mijn man ook nu hebben wij een dochter af en toe geen geduld maar oh zo rustig en zelfstandig zie er niks van ons in terug! Gek is dat hoor ik heb ook een bos met krullen maar ben de enige in de familie dus waar ik dat van heb is ook een raadsel Qua uiterlijk lijkt ze dan wel veel op ons Balen al die negatieve testen! Maar er kan nog van alles veranderen! Hopelijk zien we hier snel 2 streepjes!
Grappig ik heb donker haar krullen en een wat donkere huid wel nederlands maar vaak denken mensen van niet mn vriend blond wel allebeu blauwe ogen ven ben heel benieuwd ik ben echt een kopie van mn moeder.
Balen zeg Liva! Was dit nu al je derde poging dan of de eerste? Milie, liesje en beeb balen dat jullie testen wit waren. Hopelijk niet hetzelfde verhaal als bij mij en snel mooie roze strepen, dat geeft de rest weer moed dat het echt gewoon kan gebeuren haha. Ik heb heel donkerbruin haar en donkere ogen, en mijn dochter blond met blauwe ogen. Hadden wij echt niet verwacht. Zo leuk! Wij zijn beiden rommelkonten en zij is de netheid zelve. Al heel jong trok ze bij een paar gemorste drupjes een geel doekje uit de kast om schoon te maken haha. Dus wat dat aangaat weet je het maar nooit!
Haha mamadoe grappig is dat hè Liesje: na 8 maanden proberen was het raak dus ben benieuwd hoe het nu gaat! Ben vanaf 6 maanden ovulatie testen gaan gebruiken maar hoop het nu zonder te doen, door die testen werd het zo verplicht. . Temperaturen is helaas geen optie voor mij ivm onregelmatige werktijden
Was de 1e echte ronde daar voor nog wel is voor het zingen de kerk uit. Nu is hij er met volle overgave voor gegaan. En wat baalde hij dat ik vandaag ongesteld werd. Lief. Heb wel een redelijke cyclus 27/30/28 hopen op de volgende ronde. Mijn dochter is een kopie van mij soms lijkt het net of ik in de spiegel kijk. zo bizar maar zo moooi. Qua karakter op haar vader en mij. Druk maar.heel sociaal. Ze kondigde haar onverwachts aan. (Naive papa en mama, 1 x zonder.condoom, mama had verminderde kans op natuurlijke zwangerschap door medicatie) Natuurllijk heel welkom want het was een wonder. Dus de eerste ronde raak hihi.
NOD: Liesje 3 oktober Beeb 9 oktober Milie 9 oktober Deborah 14 oktober Tessebes 21 oktober Vanesje 25 oktober Kaatjekaa 29 oktober Yankee 1 novemver Mammadoe 1 November Mariahh 2 november Liva 4 november Zwanger!: Tika 17-20 september nod
Nog geen spoor van ongi te herkennen. Heb geen buikpijn meer, geen steken, geen kramp ben alleen nog wat opgeblazen. Heb sinds een dag of 2 weer wat afscheiding. En ook hoofdpijn als extratje. Zal blij zijn als het vrijdag is!
Spannend hier ook nog niet af en toe kramp en gerommel en heel erg moe. Ook veel afscheiding voelt alsof ik bloed maar is niet zo. Im twijfel of ik morgen ga testen heb geen testen meer als ik tijd heb in mn pauze halen en anders test ik vrijdag.
Wat spannend meiden!!! Ik hoop het zo voor jullie. Ik kan niet wachten tot het volgende week dinsdag is. Ik heb namelijk maar 1 klacht en die is nogal vaag. Als ik fiets en ik ga over een hobbel dan krijg ik een steek door mijn baarmoeder. Wat ik op google kan vinden is dat je dan een overgevoelige baarmoeder kan hebben. Maar hoe ik daar dan ineens zo aan kom?????
Teveel 'klussen'?? hahaha Ik had dat soort steken voor mijn bevalling toen was mijn baarmoedermond langzaam aan het ontsluiten, dus kan zeker wel met je bmm samenhangen.
Heb ik ook Liesje! Ik denk al een paar dagen dat ik ineens ongesteld ben geworden terwijl het gewoon afscheiding is. Liesje, jij had je nod toch 4 dagen geleden al?