De test in combinatie met m'n lage temp zal denk ik betekenen dat m'n ei er nu pas aan zit te komen!.. Of niet?
Nee niet zo donker.. Schrok ervan. ik gaf laatst nog aan dat ik denk dat meine gwn niet donker worden haha.. Had verwacht nu iets vaags te zien. Maar toen verscheen het..
Dankje dames, ik had dus gister pijn aan de rechter kant net boven mijn heup bot dus vermoet dat het mijn ei is geweest. Nog nooit zo gevoelt. Was een soort menstruatie pijn maar dan alleen rechts. Mijn man zei nog wat kijk je steeds.moeilijk. vanmorge nog geen echte stijging gezien in temperatuur. 36.7 en mijn temperatuur schommelt tussen 36.6 en 36.7 een uitschieter gehand van 36.5 maar de afgelopen dagen al stabiel. Afgelipen 2 cyclussen had ik 36.7 en na eisprong 37.0. Dus goede hoop en toevallig gister ochtend geklust. Vanmorge ook trouwens heeeel veel slijm klinkt vies maar was echt een hele grote klodder/draad die er uit liep. Hopen dat morge mijn temp stijgt. spannend yankee hoelangnis je cyclus normaal? En wannner was je ovulatie positief? Spannend dames geniet er van en maak je niet te druk. Als het fout gaat kan je toch niks aan doen. Hoe minder stress hoe beter! Sterkte met je misselijkheid mamadoe
Dan zal je eitje er nu aankomen Yankee. Vanavond nog eens testen. Maar dan heeft tarwekiemolie zeker nog zin! Klinkt goed Liva. Bij mij was het ook boven het heupbot.
@Yankee, ik vind deze test positief. En wel op een normaal termijn ook, dus je lichaam doet gewoon wat het moet doen. Hoelang waren je afgelopen cycli?
Nou die is ook aardig positief tesssebess! Of je ei of zwanger heb je nog een test liggen? Maak me al minder druk schijnt er echt bij te horen bij de een.. En het het is zonder bloed en meer vervelend dan pijnlijk.
Mijn ovu test reageert beter op mijn zwangerschap dan een zwangerschapstest. Dus ik zou nu nog een zwangerschapstest doen en als je daa ook geen licht streepje hebt dan komt je eisprong
Op een of andere manieer vind k t heel erg grappig?!... Zal er morgen nog Is een doen...kijke wat die doet
Tessebes doe is een zwangerschapstesr smiddags. Die van mij reageerde smorgens ook veel slechter als smidsags