Eerste schoentjes, door het bos de bomen niet zien

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door GDuif, 5 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    2 dec 2016
    3.701
    4.591
    113
    Het beste voor de voeten zijn barefoot/minimalistische schoenen. Op facebook heb je de groep 'barefoot schoenen verkoophoek' waar je veel tweedehands schoenen in kleine maten kunt vinden. Je hebt in Arnhem ook de winkel barefoot & more, daar verkopen ze ook kinderschoenen. Deze zijn allemaal zeer flexibel met platte zool en veel teenruimte zodat de voetjes zich goed kunnen ontwikkelen.
     
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.971
    15.011
    113
    Hier little indian, toevallig eentje waar haar wreef wel in kan. Maar ik heb dr sok sloffen gewoon in mn luiertas, die zitten veel beter omdat ze hoger sluiten en minder snel uitgetrapt worden. Lopen kan ze nog niet echt maar met de ene voet op de andere staan en net zo lang wurmen tot ze uit zijn lukt dr feilloos.
     
    GDuif vindt dit leuk.
  3. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
  4. Pinkflower

    Pinkflower Fanatiek lid

    11 apr 2014
    1.111
    75
    48
    Mijn dochter heeft Bunnies met een flexzool. Ik ben tevreden over de schoenen.
    Mijn andere dochter (tweeling) loopt sinds een week aan één hand binnen en wil ook graag naar buiten. Alleen voor haar hebben we nog geen schoenen; ze loopt binnen op Aapies sloffen. Het kdv had haar van de week op haar sloffen buiten op een loopfietsje gezet. Ik twijfel om voor haar schoenen aan te schaffen; het is best sneu als ze niet naar buiten kan. Wat zouden jullie doen; ergens hele goedkope schoenen kopen of al wat duurdere?
     
  5. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Shoesme!
    En dan de babyproof variant. Daarvan is de zool erg flexibel.
     
  6. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.971
    3.976
    113
    Mijn dochtertje had Elefanten en mijn zoontje iets van scapino (wel leer en flexibel maar betaalbaar).
    In de praktijk lopen ze niet langer dan een kwartiertje/half uur achter elkaar. Als ze dan de rest van de dag binnen op slofjes lopen lijkt het me prima.

    Iedereen adviseert shoesme, maar a is dat niet voor iedereen financieel haalbaar en b om bovenstaande reden vind ik het eigenlijk ook niet nodig.
    Pas nu mijn dochter naar school gaat en dus de hele dag op schoenen loopt, koop ik echt goede (en wat duurdere) schoenen.
    Ze lopen bij ons in huis op blote voeten, sokken of sloffen. En buiten de helft van de tijd op regenlaarzen.....
     
    Blijdorp vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina