Eerste tattoo

Discussie in 'De lounge' gestart door SDonya, 6 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ziggi

    Ziggi Bekend lid

    8 feb 2017
    926
    344
    63
    Vrouw
    Als je op instagram zoekt naar versusink, ik heb familie die zich door hem heeft laten tatoeëren . Echt super mooi!

    Je moet er alleen wel lang op wachten en voor naar Engeland geloof ik. (Hij komt ook wel eens naar België/Nederland geloof ik)
     
  2. SophieSoHappy

    SophieSoHappy Bekend lid

    18 apr 2016
    696
    631
    93
    Vrouw
    Tattoo Bob zou ik ook nooit heen gaan. Hoor ik alleen maar slechte verhalen over.

    De techniek heeft Color Splash of Water Color. Wil zelf ook zo'n tattoeage laten zetten maar daarvoor ga ik absoluut naar Eddie Custom Tattoos in Maassluis. Hij kan echt alles en zulke tattoeages worden gewoon kunstwerkjes. Wint ook prijzen op conventies etc. met zijn tattoeages. Ik ben voor mijn laatste tattoo ook bij hem geweest. De rest van mijn familie gaat ook naar hem :p
     
  3. Hemera

    Hemera Actief lid

    31 aug 2014
    187
    10
    18
    Tattoos by Daisy in Alkmaar. Vandaag een tattoo bij haar laten zetten, ze werkt met fijne lijnen. Ik vind haar stijl prachtig.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  4. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Ik zou gaan Google en kijken wat je van iemand zijn werk vind! Het is een kunst werk op je lichaam en dan moet je el vertrouwen hebben in iemand.

    Ik heb echt na het werk gekeken van de tattoeerder oké ik ben na 3 kleinste heel groot gegaan en heb nu 8 sessies van 4 uur gehad! Mijn ideeën, zijn uitwerking!
     
  5. Mystiek

    Mystiek Fanatiek lid

    19 okt 2013
    2.646
    1.529
    113
    OV
    Is er iemand wel eens bij knuckledusters & ponies geweest?
     

Deel Deze Pagina