Eeste keer ongesteld of innesteling

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Sam1986, 20 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sam1986

    Sam1986 Actief lid

    6 jul 2008
    437
    0
    0
    #1 Sam1986, 20 dec 2012
    Laatst bewerkt: 20 dec 2012
    Ik ben 9 weken geleden bevallen. Met 7 weken nacontrole gehad en alles was goed. Echter wilde de gyn nog geen spiriaal plaatsen, omdat mijn baarmoeder nog wat vergroot was. Ik heb een nieuwe afspraak moeten maken voor half januari. Nu heb ik na de nacontrole weer sex gehad met mijn man en met condoom, maar dat ging niet helemaal goed. Condoom was afgegleden. Na 5 dagen kreeg ik roze afscheiding en toen stopte het weer. Na twee dagen weer rood/rozige afscheiding en toen weer een paar dagen weg. Gisteren weer wat bloedverlies gehad en weer is het gestopt. Dus in 1 week tijd wat bloed verlies met pauzes.

    Moet ik dit nu zien als een ongesteldheid of toch mogelijk een innesteling. Kan een eeste ongestelheid ook matig zijn of is een eerste juist weer heftig.

    Ik geef geen borstvoeding.
    Alvast bedankt voor het beantwoorden.
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    ja, het zou kunnen, maar het klinkt niet als ene ongesteldheid.
    Dan verwacht je toch meerdere dagen helderrood bloedverlies.
    Afwachten maar, was je cyclus al op gang?
    Anders moet je over een week of 2 een test doen.

    Mirjam
     
  3. Sam1986

    Sam1986 Actief lid

    6 jul 2008
    437
    0
    0
    Ik heb inmiddels 2 testen gedaan. De ene eerste kerstdag en de andere vandaag. Alle twee waren ze negatief dus ga ervan uit dat ik niet zwanger ben. Echter houden die bloedingen aan. Komt en gaat.

    Gisteren hebben we sex gehad en daarna bloede ik helemaal erg. Het liep er gewoon uit (sorry niet echt smakelijk verhaal).

    Denk dat ik maandag toch maar even ga bellen met de huisarts. Weet niet zo goed wat ik er van moet denken. Wil ook niet als een zeur overkomen, maar het lijkt mij niet goed. Inmiddels zijn we 20 dagen verder.
     

Deel Deze Pagina